SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Bezbariérová Olomouc

Jaký je Váš názor ale hlavně zkušenosti

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset dvacet sedm
číslicemi:
 


25. 06. 2003 11:15: ilka ()
Existují také elektrické vozíky, mechanické vozíky, kočárky a lidé s berlemi. Ti všichni mohou používat výtah na radnici, rozhodně to není zbytečná investice, ale chválihodný čin. Také ten výtah potřebuji, jen aby už byl!!!
19. 03. 2003 00:45: qwert (adressa@msn.com)
Za poslední 2 roky se v Olomouci situace velmi zlepšila. Nerozumím ale jednomu, pro koho radnice bude budovat výtah? Výtah bude mít velmi omezenou provozní dobu, od 8,00 do 10,00, protože pak už se na níměstí nedostanete a po 18,00 kdy tam auto s vozíkem zase může je radnice zavřená.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .