SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Operace ve Vysokém nad Jizerou

Prosím, nebyl jste někdo, nebo Vaši známý operován na klinice ruky ve Vysokém nad Jizerou? Mám desetiletou dceru, která má tuto operaci podstoupit a chtěla bych slyšet o Vašich zkušenostech. Dcera má DMO, je soběstačná, ale tato operace

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě osm
číslicemi:
 


26. 03. 2013 00:55: otec72 (otec72@seznam.cz)
Dobry den byli jsme taM již dvakrát a ted v dubnu jdeme po třetí po každe na něco jiného a pokud ho bude operovat Mudr Fialová tak neznáme lepší . Jen tam moc dobře nevaři jinak OK
25. 01. 2007 06:58: whitebeard (whitebeard48@gmail.com)
Pokud jde o operaci rukou neexistuje kvalitnější pracoviště. Prodělal jsem tam operaci karpálních tunelů, byl jsem na klinice asi 14 dní a poznal spoustu pacientů, kteří by bez pomoci téhle kliniky byli vyřazeni z normálního života. Navštivte jejich stránky http://www.ruka-kosmetika.cz/ a přímo přes internet se s nimi můžete dohodnout. Tuhle kliniku doporučuji bez jakýchkoliv výhrad.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .