SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

inkontinence, cévkování

Může mi některá slečna či paní na vozíčku po úraze páteře poradit, jak zvládají cévkování v terénu, když se zrovna není kde položit? Jsem kvadruplegička, nezvládám se cévkovat sama a nebaví mě nosit plíny, nebo se počůrávat

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista šedesát osm
číslicemi:
 


25. 09. 2006 16:50: miriam (Miriam.Seligova@azet.sk)
Dobrý deň, ospravedlňujem sa za kiksy pri prihlasovani, ale... :-) Ja mám doma 22 mesačnú dcéru s rázštepom chrbtice a hydrocefalom, od 7 mesiacov ju cievkujem. Ešte so samocievkovaním problém nemáme, ale nastane... Už teraz som sa dozvedela o urosáčkoch,na ktoré je možné napojiť cievku. Dalšou možnosťou je užívať lieky na zvýšenie kapacity a zníženie hyperaktivity močového mechúra. V blízkej budúcnosti pripavuje nemecké združenie pre Sb&H. Jedná sa o medzinárodnú konferenciu, ktorá sa uskutoční v nemeckej Fulde v dňoch 24.-25.11.2006. Obsahom tejto konferencie je okrem iných, velmi zaujímavých tém, aj otázka dlhodobého užívanie anticholinergik z pohľadu najnovších výzkumov mozgu, resp. nové trendy pri potlačaní hyperaktivity detruzoru. Program celej konferencie si môžete pozrieť na http://www.asbh.de/; resp. na http://www.asbh.de/prgful06.pdf.
22. 08. 2006 14:48: kikina65 (kikina65@seznam.cz)
Může mi některá slečna či paní na vozíčku po úraze páteře poradit, jak zvládají cévkování v terénu, když se zrovna není kde položit? Jsem kvadruplegička, nezvládám se cévkovat sama a nebaví mě nosit plíny, nebo se počůrávat pokaždé když jdu ven.

22. 08. 2006 14:47: kikina65 (kikina65@seznam.cz)
PORAĎTE MI PROSÍM!!!

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .