SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

ALS

amilotrofní laterální sklerosa

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě čtyři
číslicemi:
 


07. 10. 2006 07:15: paja (fillss@atlas.cz)
nová cena Riluteku 1600.-kč.
03. 10. 2006 13:42: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den sojko,
ve Vašem příspěvku nepíšete o jaký lék se jedná. Zřejmě o Rilutek, zmiňovaný v prvním příspěvku této diskuze. Netvrdila bych hned, že jde o nepoctivý přístup Vašeho lékaře. Doporučuji jej požádat, aby Vám vysvětlil důvody změny dávkování léků. Měl by Vám také říct přesnou částku doplatku.

Nejste-li s péčí spokojená, můžete změnit lékaře nebo se zkusit obrátit na Svaz pacientů (www.pacienti.cz), kde je uvedená bezplatná poradna. V tuto chvíli Vám nemohu poradit víc, protože nejsme lékařsky zaměřený server.

Andrea Rakušanová
30. 09. 2006 01:11: sojka (kelbichova@seznam.cz)
Prosím odpovězte mi jak se tyto prášky mají správně užívat.Lékař ze dvou na den snížil na jeden.Obávám se ,že je to z úsporných důvodů.V případě,že to není poctivý přístup k pacientovi na koho se mám obrátit.A ješě bych chtěla vědět kolik se doplácí od 1.7. na tento lék měsíčně. A zda ještě fungují revizní lékaři. Děkuji za odpověĎ
28. 09. 2006 16:53: paja (fillss@atlas.cz)
prosím o info o ALS. jaké koli.
01. 09. 2006 13:13: pavla (krejcpav@seznam.cz)
Dozvěděla jsem se,že letos bude v Japonsku probíhat kongres na téma ALS. CHtěla bych vědět zda se ho bude účastnit i někdo z českých lékařů. A jestli bude možnost dozvědět se nové poznatky o léčbě ALS .Děkuji
29. 08. 2006 16:39: paja ()
Konzultujte problém s doplatkem s revizním lékařem zdravotní pojišťovny, se kterou má Váš manžel uzavřenou pojistnou smlouvu. Revizní lékař může povolit až plnou úhradu léku.
prim. MUDr. Boris živný, NeuroCentrum Group / NeuroCentrum Praha
internetporadna@neurocentrum.cz, http://neurocentrum.cz
23. 08. 2006 16:17: vivina (gioconda1@centrum.cz)
Na serveru www.doktorka.cz o této velmi neblahé skutečnosti diskutují podobně postižení stím, že je třeba podat stížnost na příslušné ministerstvo, resp.přísl. komise. Podívejte se na tyto stránky a ke stížnosti se připojte, je to asi jediná možnost. Přeji hodně úspěchů.m
14. 08. 2006 16:32: paja (fils@iol.cz)
jediný lék RILUTEK byl bezplatný, dnes na mě v lékárně chtěli 4497 kc. Mam plný inv. důchod 7300kc a dve děti. poradte

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .