SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Diabetes I. typ

život dětí s tímto postižením

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista osmdesát sedm
číslicemi:
 


22. 02. 2004 18:37: Anka ()
Omlouvám se, ale nějak mi to připojení zlobí, tedy do třetice všeho dobrého a zlého. Jsem matkou dcery která má 3,5 roku cukrovku I.typu, nyní jí je 10 let. Načetla jsem vše, co se dá, nepodceňujte pozdní diabetické komplikace a hlídejte si glykémii co nejvíce v normálu. Pokud máte zájem, docela dobře se rozjela diskuze na odkazu: http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=cukrovka
PŘIJĎTE DISKUZOVAT MEZI NÁS! Najdete tam spoustu zajímavých přízpěvků. :0)
22. 02. 2004 18:24: Anka (ankaop@centrum.cz)
22. 02. 2004 18:18: Anka (ankaop@centrum.cz)
18. 02. 2004 11:44: Ivka ()
Promiň Lído,
ale nemůžu s Tebou souhlasit. Sama nemám diabetes ale vím, podle některých svých přátel a starších lidí, kteří nesou její neblahé důsledky už více, že to tedy žádná brnkačka není!

Možná jsi sama postižená jiným způsobem, ale fakt znevažovat problémy dalších lidí není fér. Přála bych Ti jen vidět například gangrénu na noze, ke které cukrovka vede ve vyšším věku... Nebo zažít to, že máš hyperglikemický nebo hypoglikemický záchvat a nikdo okolo Ti nechce pomoct - protože vypadáš divně (jako opilý člověk)...

Promiň, ale nesouhlasím s Tebou. Ivka
17. 02. 2004 12:46: Lída ()
Tak to je dobře. Tady opravdu vidíš, že tvoje nemoc je brnkačka.
10. 06. 2002 13:12: H.H. ()
Navštívila jsem Vaše stránky a byla jsem v rozpacích, kde se jako diabetička zařadit, protože v tělesném postižení jsou příspěvky, týkající postižení pohybového aparátu. Zrakově,sluchově ani mentálně postižená nejsem, nohy mi zatím slouží, je otázka do kdy, tak začínám mít pocit, že moje onemocnění je brnkačka.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .