SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

hubnutí na vozíku

jak hubnout na vozíku ? Těžko bude stačit omezit jídlo a zvedat v sedě činky ... Má někdo radu ?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset dvacet čtyři
číslicemi:
 


25. 09. 2008 18:35: Thomas ()
Zdravím, našel jsem tady zajímavou hru, tak mě napadlo že by někoho z vás mohla inspirovat. Jmenuje se Power of Will, tedy síla vůle a jde v ní o postižené plavce. Je ke stažení tady, zadarmo.

http://powerofwill.cz/
27. 08. 2008 14:30: akai-power (ivana.matkova@seznam.cz)
Mám postižené nohy křečovitým ochrnutím s dystonií a jsem jen na berlich nebo spis uz jen na voziku. Je mi 15 let. Potřebovala bych shodit pár nabraných kilo po léčbě v nemocnici. Hubne se mi celkem těžko.
27. 08. 2008 14:02: akai-power (ivana.matkova@seznam.cz)
Taky bych ocenila poradit. Jsem na vozíku a potřebuji zhubnout.
13. 01. 2007 20:52: Daisy ()
Mám 33 l.dceru na vozíku. Vždy byla trošku buclatá, lékařskou řečí mírně obézní dívka. Dostala se časem na 110 kg. Přestala večeřet po 17. hod. a k jídlu si bere o maličko menší porce. Výsledek za 1 rok 95 kg.Pokračujeme,chceme se dostat pod 80. Až se to podaří, napíši. Ale, bude to zase nejméně další rok.
31. 10. 2006 14:48: tetka (etels@seznam.cz)
Milý Filipe, určitě není špatné zajímat se o diety, když má člověk více kilogramů, než je vhodné k jeho výšce a váze, ale obávám se, že ve Tvém věku - 8 let - je mnohem důležitější, aby Tvoje tělo dostávalo potřebné látky pro růst - to znamená ovoce a zeleninu, sýry, maso, vajíčka apod. Zdravých věcí můžeš sníst hodně - to je můj názor. Opatrná bych byla u sladkostí jako jsou dorty, bonbóny a čokolády , a taky u jídel mastných, ale to snad ani nemáš rád... Takže když potřebuješ něco křoupat, tak si vezmi třeba ředkvičky a nakrájený 30% Eidam sýr, je to moc dobré... Tetka
23. 10. 2006 19:33: Filip ()
Mi je 8 let a jsem moc tlustý a shubnout mi nejde neudržím dietu poradte
28. 02. 2006 18:41: tpanka (tpanka@seznam.cz)
jábka blbost ty mají v sobě spoustu cukru..jsem na vozíku a snaha je občas berle. je pravda že během pul roku sem přibrala 25kg ale tak to bylo zavodnění a hormonální léčba..10 šlo samo a bohužel 15 až během 5let pomalilinku.a dělená strava fakt de hlavně vynechat veškeré přílohy je to nápor na peněženku bohužel. no a k tomu plavat, masáže a cvičit aspoň malinko jde o nervi :-(((
02. 01. 2006 11:27: amputarka (amputarka@centrum.cz)
Mnooo... to já vstávám, ale poslední návštěva třeba u lékaře bylo doporučení, abych omezila pohyb o berlích a ten vozík taky není prý nic dobrého ... Mám totiž ještě navíc v lokti uskřípnutý nerv se kterým jsem už byla na operaci a zřejmě mi to čeká znovu, páč prý je to horší než před operací. Takže ono to fakt není jednoduchý :-)
A tolik jablek jako teď jsem nikdy nesnědla :-) A víte co je zvláštní ? když se hlídám a jím jablka a chroustám mrkev, tak nic ... A přes Vánoce, kdy jsem neodolala cukroví, salátku a řízečku ... a světě div se - zhubla sem 2 kila :-))) Tak se v tom nevyznám, ale ta "vánoční dieta" je lepší chicht.
20. 12. 2005 14:41: honza (jan.d4ba@seznam.cz)
Hmm, no, snažil bych se ze všech sil vstát. Věřím, že to není jednoduché, ale můžeš-li na franckách... Znám pár lidiček, co usedli a nemuseli a výsledek? Dokážeš si představit... Tak asi zeleninovo-ovocná dieta se ti nevyhne :o). Kdyžtak napiš, jak se ti daří s tímto "problémem" bojovat. Jistě je to zajímavá zkušenost i pro ostatní.
19. 12. 2005 15:29: amputarka (amputarka@centrum.cz)
tak jsem zase nakoukla ...
pro Honzu: jsem zatím na vozíku, ale mohu o franc. berlích ... Jenže tahej 100 kilo :-) každý doktor mi zatím tvrdí, že je to reakce těla na šok po nehodě, že se to spraví. Normální váhu jsem měla 70 kilo, pak jsem zhubla na 55 kilo v nemocnici a nakonec tohle. Není to podle mne z jídla ... je to hodně voda :-(
Čeká mi ještě operace, ale pak snad už protéza - a bič a "běhat" .-) Jenže co si budem povídat - kila dolů bych potřebovala už teď. A nějaké extra cvičení zase nemohu ( nestabilní zlomenina pánve - a šrouby a železo v ní ) Takže nějaké sklapovačky a podobně - bohužel ...

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .