SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

mozkové příhody

ochrnutí po embolii mozku

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista devět
číslicemi:
 


08. 08. 2005 11:16: Simi ()
Zdravím,lázně jsou lázně ale také máte možnost rehabilitace na poliklinikách nebo jezdí rehabilitovat sestričky od Červeného kříže tady u nás je to služba Alice,musí to napsat obvodní lékař a je to dobré obvykle 2x týdně a dělají i masáž je to bezplatné.Tak se u vás poptejte přeji aby se povedlo Simi
19. 07. 2005 10:59: imirus (imirus@seznam.cz)
Manželka prodělala v r.2002CMPpo které zůstala ochrnutá na pravou stranu těla a omezila se jí komunikace. Od té doby byla 2x v lázních, kde se dostala do takového stavu,že může sama chodit pomocí hole.Ráda by opakovala placené lázně,ale již nemá nárok.Je pojištěna u VZP.Rádi bychom si i hradili sami lázně ,ale jsme oba invalidní důchdci a nemáme na to prostředky.Zdá se mi to kruté od VZP potažmo od státu.Nemohu se zbavit dojmu,že "obálka" by vše vyřešila.
04. 07. 2005 15:57: friend (jeriks@seznam.cz)
Brouku, bohužel v čr se na mrtvici pohlíží stále s despektem a přetrvávajícím nihilismem, ačkoliv se ocitá na 3. místě v příčinách úmrtí. Nejsem škarohlíd, ale odhaduji to ještě na dlouho, než se situace změní i co se týče rehabilitace. Povolaní lidé vědí dávno, že ochrnutý pacient musí procvičovat postižené oblasti, ale jak se s tím vypořádat, když to i přes veškeré úsilí nejde a rehabilitační odborník čeká s nataženou dlaní ? Nebo to vyřešit rekondičním pobytem, který lze nazvat pro svou cenu, jako antirekondiční ?
16. 04. 2005 21:38: brouk (zajic.bety@seznam.cz)
Jaká je možnost rehabilitace dlouhodobé po mozkové příhodě.Nemyslím akutní to funguje ,ale co dál?Legálně to nejde jen ze známosti,kdo vás kde veme.Všude mají přednost jen akutní stavy.Ale co s námi chroniky?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .