SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

artroza

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset čtyřicet sedm
číslicemi:
 


16. 07. 2008 14:23: věrka (v.hrdlickova@seznam.cz)
manžel i já máme artrozu kyčlí a kolenou. Manžel navíc má vysunutý obratel o 4-5 mm. Má hrozné bolesti, nemůže téměř chodit. Rehabilitace nepomáhají, zabírá ibalgin 600, ale kazí si žaludek.Existuje nějaká pomoc?
06. 04. 2008 15:28: Zuzka (hwcclub@seznam.cz)
ARTIGEL BIOSOL-Je prokázáno, že náš organismus, pokud je zdráv, je schopen si z potravy kolagen tvořit přibližně do 30ti let života. Nesmí být však nadměrně zatěžován, fyzicky, nadváhou, úrazy a častými infekčními onemocněními, které mohou poškodit vnitřní prostředí kloubů nebo vazivový systém našeho organismu. Po 30. roku života začíná degenerativní proces postihující především kloubní chrupavky. Zhoršuje se výživa chrupavek, která je závislá na průniku živin do chrupavky z okolí, protože chrupavka nemá žádné cévy. Dodáním živin dokáže Artigel velmi významně tento proces zpomalit. Navíc již poškozené části vazivové tkáně pohybového systému částečně regeneruje a léčí. Tedy je zde i důležitý účinek preventivní. Tyto vlastnosti jsou nesmírně cenné, protože postižení pohybového aparátu (bolesti páteře, kloubů, svalů, úponů a vazivového aparátu) jsou jednou z nejčastějších příčin, které naši populaci trápí a jsou důvodem velkého počtu pracovních neschopností. Výsledky klinických studií ověřené elektronovou mikroskopií prokazují regenerační účinky v místech postižené vazivové tkáně. Navíc se zde uplatňuje i účinek analgetický, protože tím, že se hojí záněty pohybového systému, odeznívají i nepříjemné bolesti. Kromě zásadního účinku na pohybový aparát, projeví se příznivé účinky tohoto produktu i při jiných onemocněních pojivové tkáně. Sem patří postižení svalů, kloubních pouzder, šlach, úponů šlach a kostí. Pravidelné používání Artigelu příznivě působí na kvalitu vlasů, nehtů a zraku.

Artigel je v sortimentu již téměř 10 let a podle zkušeností a ohlasů uživatelů je velmi dobrým pomocníkem.
Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR HEM – 350 – 15.12.97 – 45 591
Výrobce: Masterdiet
Chcete-li více informací o tomto produktu,který není prodejný volně v maloobchodní síti, ale pouze v nabídce firmy HWC - ráda vám je zašlu - hwcclub@seznam.cz
24. 01. 2006 12:53: JARČA (JIRI.KRAUS@IEX.CZ)
JEŠTĚ JSEM ZAPOMNĚLA, ŽE HLEDÁM NĚKOHO S PODOBNÝM POSTIŽENÍM PRO PŘEDÁVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ. /ARTROZA OBOU KYČLÍ III STUPEN/
24. 01. 2006 12:29: JARČA (JIRI.KRAUS@IEX.CZ)
MAM COXARTHOSIS KYČLI VLEVO III STUPEN,VPRAVO II-III ST., VYBOČENÍ BEDERNÍ PÁTEŘE 4,5 CM, PROBLÉMY I S KRČNÍ PÁTEŘÍ. PLÁNOVANÁ OPERACE LEVÉHO KLOUBU 6/06. PRO VELKÉ BOLESTI BEDERNÍ PÁTEŘE ASI 3 TÝDNY NA PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI. CHTĚLA BYCH JEŠTĚ DO OPERACE PRACOVAT ALE BOLESTI MI TO ZATÍM NEUMOŽNUJÍ. CO MÁM DĚLAT ?
20. 09. 2005 11:10: rozárka (rozinasebranec@centrum.cz)
Díky za odpověď. Konzultovala jsem to s revmatologem,a on řekl, že při každé operaci budu mít problémy- v těle přetrvává zánět, který bude vše komplikovat- tak jak dál? A JAK SE DOSTANU DO METABOLICKÉ PORADNY ?? A KDE JE ??
20. 09. 2005 11:08: rozárka (rozinasebranec@centrum.cz)
Díky za odpověď. Konzultovala jsem to s revmatologem,a on řekl, že při každé operaci budu mít problémy- v těle přetrvává zánět, který bude vše komplikovat- tak jak dál?
23. 08. 2005 13:03: rozárka (rozinasebranec@centrum.cz)
Mám postižení - degenerativní změny IV. stupeň drobných kloubů a kolen. Lékař mi ale o metabolické poradně nikdy neřekl. Kde to je ?? Díky za radu. Rozárka
08. 08. 2005 11:10: Hany ()
Žije se stím špatně,měla by jste jít do metabolické poradny aby zjistlili proč máte artrozu a uvažovat o operaci ted´jsou nové méně zasahující do organismu co se dělají v Jižních Čechách,prostě dostat se ve svém věku někam na specializované pracoviště.Jinak po odstanění klobu je bolest pryč ale je nutno počítat asi s 8 měsíci než začnete plně fungovat po operaci,3 měsíce jsou úplně zabité jste odkázána na druhou osobu.Pokud se nepřidají záněty tak je to pohoda.Takže ortopedie a trvat na poslání k lepšímu zákroku.Jsem po obyčejné operaci endoprotézy.Hodně úspěchu Hany
26. 07. 2005 13:57: Renata (liliputka@seznam.cz)
chtěla bych se zeptat jestli se najde žena kolem 30 let a má artrozu obou kyčlí chtěla bych se zeptat jak se stim žije a co dělá dál.děkuji

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .