SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

roštěp páterře

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset dvacet
číslicemi:
 


25. 09. 2006 16:54: miriam (Miriam.Seligova@azet.sk)
Pani Ilonka, dávam Vám do pozornosti stránku www.sbah.sk, kde máte daný problém rozobraný z viacerých pohľadov. Všetko dobré
03. 07. 2006 10:09: markad (markadk@seznam.cz)
Paní Ilono,můžete si pomoct a dovolit vše po čem toužíte,věříte tomu?Pokud ano,určitě mám pro vás dobré zprávy.Zavolejte mě 731190328 anebo napište e-mail.hartus@post.cz Majka
22. 06. 2006 16:02: Džesika (Nesi50@seznam.cz)
Dobrý den!
Mám dotaz. Před třinácti lety mi zdělili že mám roštěp páteře. Měla jsem i roštěp rtu a pani doktorka na gynekologii mi našla že mám i roštěp na vejcovodech. Ale nikdo mi k tomuto tématu skoro nic nevysvětlil! Problémy ani moc nemám jen mi při smíchu uniká hodně moč, mám problémy s menstruací a když se spravimbrní nohy.
Chci se zeptat- je mi třicet dva let a mám přítele a někdy by jsme chtěli mít děti. Můžem mít , je to nebetzpečný, může to mít idítě? Doktor na ortopedii mi řekl že mi dítě nedoporučuje že bych mohla při porodu ochrnout. Je to pravda a dá se to vůbec nějak léčit? Oroštěpu rtu už všechno vim. Operoval mně profesor Fára na plastické chirurgii ve Vinohradské nemocnici. Nevíte něco jak se má, určitě je uř v důchodě?
S pozdravem Ilona Přibylová Děčín.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .