SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

IMF terapie

zkušenosti plegiků a paretiků s IMF-terapií, tzv. myofeedbackem

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset čtrnáct
číslicemi:
 


30. 05. 2009 18:17: IMF přístroj (arnost.matal@seznam.cz)
Pěkný den, máme nevyužitý přístroj pro IMF terapii. Zakoupen v Ambulatoriu v Brně pro terapii manželky (roztroušená skleroza). Použit asi 10x, bez vady. Pořizovací cena cca. 95.000,-Kč prodám za 50.000,-Kč s doklady a v záruce. Vhodné pro zlepšení stavů hlavně po mozkových příhodách a poranění mozku a míchy. Tel. 728 165 228, Brno.
14. 01. 2009 08:38: babicka (zabilanska@www.tps.cz)
Moje maminka (69 let) prodělala 24.12.08 mozkový infarkt, následně druhý, týden byla v komatu, má ochrnutou pravou stranu těla a nemluví. Zajímalo by mne, zda se dá nějak pomoci, aby se mohla ještě pohybovat a mluvit a jak můžeme pomoci my, jako rodina. V současnosti je umístěna v LDM v Rybitví. Děkuji za ochotu Zabilanská Hana
15. 09. 2006 14:37: sluníčko (info@imf-terapie.cz)
Máme zkušenosti s metodou Biofeedback EEG. Mám syna je mu 7 sDMO. absolvovali jsame 80 sezení . Syn chodil po špičkách .Hrozně se mu zlepšila rovnováha ,Zvládne rovně stát ,i na jedné noze.Učil se vlastně chodit po patách ,to zvládne taky . Dnes už By skoro nikdo nepoznal ,že je po DMO ještě budem chodit dál ,jak bude potřeba aby se zlepšil běh a ostatní .Je to opravdu jediná metoda co pomáhá ,ale musí se chodit pravidelně a často .Chodili jsme každý den 2 měsíce .,k tomu hipoterapie ,taky každý den a cvičení ,ale opravdu to pomáhá.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .