SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Polyneuropathie

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto čtyřicet dvě
číslicemi:
 


09. 10. 2006 21:45: wendys (ugit@seznam.cz)
Již 2mesíce mně trapí nerovnovaha a časté zavratě provazené pocitem na zvracení.Po kolabsu v autě mi v nemocnici diagnostikovaly krční pateř.Naordinovali 10rehabilitací,ukazali cviky,a doporučily posílit zadové a břišní svaly.rehab mi končí a doma poctivě cvičím ale stevy se nějak zvlašt nelepší.Mam stach s opetného kolabsu nebot mam 2 dceru,a jezdím autem.Poredte mi prosím jak se lépe uzdravit.Moc díky.Wendy
06. 04. 2006 14:23: Elvira (pasekovam@seznam.cz)
Mám zánět štítné žlázy, potřebovala bych poradit co bych měla jíst a pít, abych si ještě více neublížila. Jsou dobré nějaké bylinky? Děkuji za odpověď
28. 08. 2005 13:44: Jarda (RytirJaroslav@seznam.cz)
Prodělal jsem těžký zánět štítné žlázy, následně se léčím na senzitivní polyneuropathii.Léčba trvá celkem 1,5 roku.Ovšem příznaky nerovnováhy, brnění krční páteře a končetin stále přetrvávají a brání mi v návratu k zaměstnání. Chtěl bych vědět, zda by nebylo vhodné navštívit třeba nějaké lázně.
Děkuji za odpověď
23. 02. 2005 22:41: loplok (hofjirma@centrum.cz)
Vážená paní.
Neztrácejte naději.Zkuzte lázne.(Karvinná, Velichovky, Piešťany, Jánské L). Milgamma je i v tabletách. Je vhodné brát k tomu ještě vit.A i E a Gingo Bilobu.
U neuropatie je dul.léčba primární nemoci a očista organismu pomocí bylinných čajů (kopřiva atd), poradí Vám v lékarně a vhodná je i Yucca - dostanete ji rovněž v lékárně.
Přeji Vám mnoho trpělivosti a zlepšení zdrav. stavu Jirina
26. 07. 2004 18:31: cruela.devil (cruela.devil@centrum.cz)
Je mi 34 let, v roce 2000 mi operovali páteř a v loňském roce mi diagnostikovali rakovinu děložního čípku. Prošla jsem radioterapii a brachyterapii. Všechno by se zdálo relativně v pohodě (výsledky jsou negativní, takže v součásný době chodím jen na pravidelný kontroly), vyskytl se však jiný problém. Na jaře letošního roku jsem začala pozorovat, že mě nějak "neposlouhají" nohy. Začala jsem brkat, nedoběhla jsem autobus a celkově jsem cítila slabost v nohách. Navštívila jsem neuroložku, která to pojmenovala polyneuropathie. Napsala mi pilulky (Neurontin a ing. Milgamma), změna žádná. Poslala mě na rehabilitaci, změna žádná. Pak jsem chodila na infuze Thioctacidu, kdy mě teda všichni ujišťovali, že to zabere, změna žádná. Do dneška nic nezabralo, nohy od kolen dolů vůbec neovládám. Můžu sice chodit, ale s velkou obezřetností, protože se mi podlamují nohy a já padám. Chtěla bych požádat všechny, co mají buď stejný problém, nebo vědí o někom, kdo je na tom stejně, aby se mi ozvali a podělili se o poznatky a způsob léčby.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .