SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Kazivost zubů

Náš 2,5 letý syn má zkažené všechny přední zuby, pomalu mu začínají ubývat. Máte nějaké zkušenosti s ošetřením zubů u takto malých dětí? Děkuji

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset osmdesát pět
číslicemi:
 


01. 11. 2004 15:57: Lenka (l.pumerova@tremonet.cz)
Dobrý den.Můj syn (11let) je ZTP/P,ležící.Na zuby už 2 roky 1xtýdně na noc nanášíme Elmex gel bez vyplachování.Je to proti kazivosti zubů.Dále syn používá pasty:Elmex a Meridol.Kombinujeme elek.kartáček,klasický,jednosvazkový.Vzhledem k velkému počtu léků(hlavně léky na epi)je kazivost četnější a taky je důležitá právě ta hygiena,nejíst moc sladké,stírám synovi plak.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .