SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

úprava vozidla pro tělesně postiženou osobu

otočné sedačky,nájezdové rampy,nakladače invalidních vozíků,atd...

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: devětset devadesát sedm
číslicemi:
 


10. 02. 2006 16:17: ZTP/P (libis.m@seznam.cz)
(pokračování E-mailu)PROSÍM o radu které z těchto dvou vozidel bylo pro tyto úpravy vhodnější.Případně mě sdělit přibližné ceny a způsob provedení.Bydliště u Boskovic.Moc děkuji Libiš.
10. 02. 2006 16:04: ZTP/P (libis.m@seznam.cz)
Mám invalidního syna,dostali jsme příspšvek na zakoupení auta. Asi by bylo vhodné nechat upravit sedačku na otočnou, pro lepší nakládání syna do auta.(35roků/70kg).Pravdě podobně by jsme zakoupili opel vectra kombi nebo opel zafira.V oplu vektra jde asi upravit na otáčení, případně i částečné vysunutí jen sedadlo spolujezdce? Je v oplu zafira takto upravit i sedadlo v druhé řadě sedadel
21. 04. 2004 16:29: invacar (info@invacar.com)
Firma INVACAR úpravy vozidel pro tělesně postižené osoby. Před danou úpravou vám poradíme to nejvhodnější řešení právě pro vás. Tel/Fax:383 326 027, 607 577 503, 724 354 040.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .