SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Hledám zaměstnání

Strategie způsobů hledání práce

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset sedmdesát tři
číslicemi:
 


21. 04. 2010 14:40: Magdaléna (magda.moravcova@seznam.cz)
Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou. Píši práci ne téma zaměstnávání tělesně postižených, v jejímž rámci sháním ochotné respondenty a respondentky, kteří by mi rádi sdělili své osobní zkušenosti, názory, připomínky apod. v této oblasti. Pokud mbyste byl/a ochotný/á se se mnou sejít na krátký rozhovor, neváhejte a ozvěte se prosím na email magda.moravcova@seznam.cz, nebo na tel. 723591186. Vaše zkušenosti pro mne budou velmi cenné!
Děkuji
Magda Moravcová
21. 10. 2008 11:20: iren (irenahambalkova@seznam.cz)
hledam jakoukoli praci kterou muzu vykonavat doma dekuji
30. 09. 2008 11:38: jahudka79 (JanaBryolova@seznam.cz)
dobry den zrakove postizena maminka 29 hleda praci na doma vyplnovani dotaznikunebo jakou koli nefalsovanou praci.Sikovna vesela a pracovita
25. 09. 2008 18:34: Jaroslav_T ()
Zdravím, našel jsem tady zajímavou hru, tak mě napadlo že by někoho z vás mohla inspirovat. Jmenuje se Power of Will, tedy síla vůle. Je ke stažení tady, zadarmo.

http://powerofwill.cz/
18. 09. 2008 12:11: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobry den Irco,
reaguji na Vas nize uvedeny prispevek. Pokud by jste chtela znat radu odbornika, muzete zadat svuj dotaz v sekci "zadat dotaz". Krome emailu a prezdivky je nutne uvest take region z nehoz pochazite, abych Vas dotaz pripadne mohla poslat odbornikovi z Vaseho kraje nebo aby Vam redaktor poradil na koho se muzete v okoli obratit. Email i region bezny navstevnik nevidi. Dekuji.

S pozdravem, Andrea Rakusanova, operatorka
www.internetporadna.cz
16. 09. 2008 14:33: irča (irena.cigankova@seznam.cz)
mám plný invalidní důchod podle §39/1a a potřebovala bych vědět, jestli mohu pracovat, kolik hodin a kolik si mohu vydělat. děkuji. už nemám z čeho ubírat.
03. 05. 2008 11:55: RiderX ()
Jediný důvod kdy Vám můžou sáhnout na důchod je zlepšení zdravotního stavu.
28. 04. 2008 21:14: tomasr (rozumek@volny.cz)
Dobrý den, je mi 36 let a byl mi byl dnes po 11 měsících nemoci přiznán plně invalidní důchod - dle 39,1a. Po rozhovoru s dosavadním zaměstnavatelem mi byla nabídnuta práce na plný úvazek. Jedná se o práci v kanceláři i v os.automobilu. Tuto práci jak předpokládám zvládnu.Pokud tedy chci pracovat na plný úvazek, bude mi odebrán PID a automaticky poskytnut ČID? Dkuji. Rozumek
24. 01. 2007 14:27: Petřeková Eva (office@internetporadna.cz)
Vážený Hanzzzy,
v plně invalidním důchodu je možné pracovat záleží však na rozhodnutí o přiznání tohot důchodu.

Máte-li přiznání plného invalidního důchodu rozhodnuto dle §39 písm. b) můžete pracovat neomezeně, nemusíte tedy sledovat délku pracovní doby.

Máte-li však rozhodnuto dle §39 písm. a) klesla Vaše schopnost pracovat o 66% a proto můžete pracovat jen 33%. V praxi to znamená, že můžete pracovat 1/3 pracovní doby (tj.asi 13 hodin týdně).

Dovoluji si Vám doporučit před nástupem do zaměstnání nechat si vystavit potvrzení od lékaře, kolik hodin jste schopen pracovat.

Práci lze ve Vašem případě můžete hledat na úřadě práce v rámci pracovní rehabilitace, pomocí agentury podporovaného zaměstnávání (http://www.unie-pz.cz/index.php/pz) nebo můžete hledat pracovní uplatnění sám.

Přeji hodně štěstí
Eva Petřeková, InternetPoradna
23. 01. 2007 15:08: HANzzz (www.HANzzzBoss@seznam.cz)
Dodry den chtel bych se zeptat,ssem v olnem invalidnim duchodu,muzu pracovat aniz bi mi ho vzali a kde sezenu praci,dekuji za odpoved.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .