SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

ubývání svalů

prostředky sportovního dopingu pro zlepšení stavu

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto sedmdesát pět
číslicemi:
 


25. 09. 2008 18:36: gregor ()
Zdravím, našel jsem tady zajímavou hru, tak mě napadlo že by někoho z vás mohla inspirovat. Jmenuje se Power of Will, tedy síla vůle a jde v ní o postižené plavce. Je ke stažení tady, zadarmo.

http://powerofwill.cz/
20. 08. 2008 22:25: ally mack bellova (LATANY@seznam.cz)
Ja sem na vozejku taky ale nejak to neresim ale pritel ma taky pod mistem postizení ubytek svalu a proto cvicím ja s nim a davam mu na nohy zavazi nebo chodi na motomed.ale existuji carnitinove a bilkovinove preparaty k zakoupeni v posilovne ty jsou na svaly neboli anabolika
07. 10. 2005 18:35: amputarka (amputarka@centrum.cz)
nikdo k tomu nic nemá ? To chcete říct, že jste všichni samej sval a šlacha ? :-))) Co dělat na vozíku k udržení správné kondice. Já sama cítím jak měknu a chci s tím něco dělat. jen nevím co a jak ?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .