SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Společnost C-M-T

dědičná neuropatie

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě dvacet jedna
číslicemi:
 


16. 04. 2006 20:33: misan111 (misan111@seznam.cz)
dobrý den,mam 44letou maminku,které bylo zjištěno -neuropatie.byla vždy plna života a elanu ale nyní je na 8 týdenim pobytu na psichiatrii nebot nezvladala normální den.mužete mi pomoci,jak jí vratit zpět do života?
04. 02. 2006 00:48: Bohumila (ceskovabohumila@seznam.cz)
Jsem dlouhodobou pacientkou ortopedického odděleni a už od mala se léčím s C-M-T.Nyní jsem po několika operacích a ještě mně jich myslím pár čeká,ale již dneska mohu říct,že mi dr.Pešek z orlovské ortopedie(okr.Karviná)dodal jak sebevědomí,tak i změnil můj pohled na tuto nemoc,kterou mnozí považují za neléčitelnou.Je cesta jenom ji najít.Já jsem toho živým důkazem.Mimochodem má matka trpí stejnou chorobou jako i můj starší syn.Syn se léčil u vynikajícího neurologa v Č.Těšíně,prim.Bohma.Maminka celý život pracovala jako prodavačka.Já jsem momentálně ID,ale pracovala jsem jako výdejce PZT ve zdrav.potřebách u INTER METY.Češková Bohumila
03. 08. 2003 18:22: yorika (yorika@centrum.cz)

yorika 3.08.2003 18:02:22
dovolte, abych Vás pozvala na stránky Společnosti C-M-T, www.websiska.cz/c-m-t/, kde se můžete dočíst o málo známé chorobě - dědičná neuropatie, kterou trpí 4000 čechů, je to genové onemocnění a pokud navštívíte tyto stránky, může se stát i to, že popis choroby Vám bude připomínat právě Vaše onemocnění, což byl můj případ, já jsem 100% jistotu, že mám právě dědičnou diagnózu získala až po informacích, které mi byly nabídnuty. Je ještě mnoho těch, kteří nevědí, že se této diagnoze vědci věnují na světové úrovni a stále je hodně těch, kteří by mohli tomuto výzkumu pomoci, proto věnujte svůj čas k přečtení stránek a pokud se mezi čtenáři objeví další pacient s touto chorobou a kontaktuje uvedené pracoviště, bude to jen přínosem pro další výzkum, který do budoucna může přinést obrovskou pomoc všem, kteří trpí dědičnou neuropatií. Kuncová Věra

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .