SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

vývod

Dobrý den, náš čtenář Jan hledá pro svou ženu, která má po operaci tlustého střeva udělaný vývod, lidi s podobným osudem. Jaké máte zkušenosti, jak jste se s novou situací vyrovnali? Kde jste hledali oporu a pomoc?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset devadesát jedna
číslicemi:
 


25. 09. 2008 18:43: natálie ()
Zdravím, našel jsem tady zajímavou hru, tak mě napadlo že by někoho z vás mohla inspirovat. Jmenuje se Power of Will, tedy síla vůle a jde v ní o postižené plavce. Je ke stažení tady, zadarmo.

http://powerofwill.cz/
21. 11. 2006 14:18: Veronika (avokinej@centrum.cz)
Dobrý den. Já mám udělanou od roku 1995 kolostomii. Nevím, zda už jste se dostal k nějakým informacím. Ale určitě Vám doporučuji objednat časopis Radim, pro stomiky.
12. 06. 2004 17:28: Anna (Anna.Zbornikova@seznam.cz)
Milý jane, vzhledem k tomu, že mám vývody dva, mám s touto problematikou určité zkušenosti. Existují kluby, kde jsou nositelé stomií organizování. Tam si mohou vyměňovat zkušenosti, řešit problémy, které byly dříve neřešitelné. Žijí zcela normálním životem. Účastní se společných výletů, jezdí na rekondiční pobyty. Kontakt na tyto kluby naleznete na stránce www.ILCO.cz. Zde můžete posoudit aktivity stomiků a získáte seznam všech klubů, včetně kontaktů na ně. Vy i Vaše manželka uvidíte, že jde o lidi, kteří neztradili optimismus a své postižení si nemají čas připouštět. Anna
17. 06. 2003 08:04: Irena (irena.smekalova@internetporadna.cz)
Milý Jene, obdivuji, jakou oporou své ženě jste, hledáte pro ni pomoc a možná, že ani pro Vás není situace lehká. Proto Vám oběma přeji hodně sil, vzájemnou oporu a spoustu dobrých a podporujících lidí kolem sebe. Je to pro Vás dlouhodobá a velká zátěž, mohla by Vám pomoci i podpora psychologa nebo psychoterapeuta. Vyhledat pomoc je projevem síly a odvahy, nebojte si o ni říct, můžete si vyhledat psychologa či terapeuta z naší databáze, možná že by mohli o svépomocných skupinách vědět více. Irena

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .