SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři

Reklama

Logo OS

Navštivte naši poradnu v OLOMOUCI:
Poradna pro osoby se zdravotním znevýhodněním
Tel. 587 406 126, 774 724 877, olomouc(a)iporadna.cz
Skype: poradna.pro.ozz

AKTUÁLNĚ

DEJTE S NÁMI INFORMACÍM SMYSL
>
Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS IP na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč. Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců.¨

NAŠE ANKETA

Víte o možnosti dostávat novinky z těchto stránek?www.iporadna.cz/prihlasittydenik
Ano, novinky již dostávám 32%
Ano, nemám zájem 2%
Ne, ale přihlásím se 60%
Ne, nemám zájem 6%

NOVÉ ODPOVĚDI

NEJČTENÉJŠÍ ČLÁNKY

Data prozatím nejsou k dispozici.

NOVĚ V DISKUZI

Nové články

Fakta a mýty o cukrovce 22. 09. 2016 08:49 - Novinky.cz - Cukrovka si nevybírá. Tímto onemocněním trpí lidé každého věku, a to od teenagerů po důchodce. Ačkoliv je to poměrně vážné a časté onemocnění, mnoho lidí toho o něm moc neví. S tím souvisejí i nejčastější mýty, které mezi sebou lidé přenášejí. Diabetiků může být v České republice i více než jeden milión. Loni se podle údajů webu aktivní diabetik s touto nemocí léčilo přes 825 000 lidí. Celých 92 % z nich představují lidé s diabetem 2. typu, tedy ti, u kterých hraje hlavní roli prevence. Bohužel dalších 200 000 lidí o svém onemocnění vůbec neví, anebo nevěnují pozornost příznakům.
Setkání (NEJEN) vozíčkářů Ústeckého regionu pic/article/thumb/29571.jpg 26. 08. 2016 15:32 - InternetPoradna - Setkání pořádá Česká asociace paraplegiků (CZEPA) ve spolupráci s děčínským fotografem na vozíku Alešem Černohousem. Podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.
Pozvánka k odborné konferenci 01. 08. 2016 22:45 - InternetPoradna - Konferenci s názvem "Sociální práce z pohledu lidí se zdravotním postižením" pořádá katedra křesťanské sociální práce při CMTF UP společně s Asociací poraden pro osoby se zdravotním postižením ČR a olomouckou InternetPoradnou, jež letos slaví 15. výročí své činnosti.
Péče o (duševní) zdraví nejen pro uživatele služeb InternetPoradny pic/article/thumb/29555.jpg 13. 05. 2016 14:05 - InternetPoradna - Olomoucká InternetPoradna již 15. let pomáhá a podporuje lidi se zdravotním znevýhodněním včetně osob s duševním onemocněním, kteří se nachází v nepříznivé životní situaci. „Dříve byly aktivity určeny spíše pro uživatele služeb, se kterými dlouhodoběji pracujeme. Rozhodli jsme se ale naše podpůrné aktivity rozšířit pro všechny, kteří se potýkají s nějakým zdravotním znevýhodněním, a kterým mohou aktivity pomoci lépe zvládat podmínky, ve kterých se nacházejí,“ uvedla vedoucí služby Restart, Nela Kadlecová.
Beseda s autorem knihy "Léčit a přežít" 08. 04. 2016 16:29 - InternetPoradna - V našem úvodníku sekce Tělesné potižení Vám nyní doporučujeme novou knihu nakladatelství Portál s názvem "Léčit a přežít". Nyní máte jedinečnou možnost setkat se s jejím autorem. Spolu s nakladatelstvím Portál Vás srdečně zveme na inspirativní besedu s parazitologem RNDr. Michalem Gibodou, který strávil rok v Kambodži po pádu režimu Pol Pota a jeho deníkové záznamy vycházejí právě knižně. Své cestovatelské a hlavně pracovní zkušenosti nasbíral také v Portoriku, Laosu nebo Jemenu. Pan Giboda promluví o exotice, místních zvycích a práci parazitologa.
ALS může onemocnět kdokoli v dospělém věku 08. 04. 2016 08:22 - Novinky.cz - Amyotrofická laterární skleróza (ALS) je velmi progresivní nervosvalové onemocnění, které postupně vyřadí ze hry všechny svaly v těle, zatímco vědomí zůstává do poslední chvíle zachováno. Onemocnět může kdokoli v dospělém věku. Způsob vzniku onemocnění, p
Poradna pro osoby se zdravotním znevýhodněním a seniory pic/article/thumb/26191.png 23. 02. 2016 09:10 - InternetPoradna - Poradna pro osoby se zdravotním znevýhodněním a seniory patří ke službám z.s. InternetPoradna.cz již od roku 2007. Je určena nejen pro osoby se zdravotním znevýhodněním a seniory, ale také pro jejich blízké a pečující. Všem těmto skupinám poskytuje odborné sociální poradenství.
Kardiolog vysvětluje, proč jsou tuky tak důležité pro naše zdraví 19. 02. 2016 08:15 - Novinky.cz - Celá desetiletí bylo lidem tvrzeno, že příliš tučná strava způsobuje řadu závažných onemocnění, od ucpání tepen po infarkt a mrtvici. Výzkumy ale již všechna tato tvrzení vyvrátily. Podle kardiologa Dr. Aseema Malhotra může ve skutečnosti samotný tuk půso
Nejlepší byliny na odhlenění 17. 02. 2016 07:58 - Novinky.cz - Zahlenění potrápí občas každého z nás, zejména v zimním období. Postižené mohou být i jiné sliznice v těle, nejen ty, které se hlásí kašlem a rýmou. Proto je dobré vyzkoušet na odhlenění osvědčené babské recepty. Určitě tělu uleví, a hlavně působí prevent
Poslední týden pro autory s handicapem 01. 02. 2016 09:12 - Helpnet.cz - Osud jim nadělil zdravotní postižení nejrůznějšího druhu. Někdo nevidí, jiný neslyší, další je upoután na vozík, jinému komplikuje život duševní onemocnění či třeba následky mozkové mrtvice, jedno mají ale společné. Soužití s jejich handicapem jim výrazně

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .