SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři
01. 01. 2019 22:17 - renata
lékařské poradenství: používání antikoncepce
Dobrý den, chci se zeptat zda můžu dlouhodobě používat chemickou antikoncepci Pharmatex čípky....normální antikoncepci hormonální nemohu, protože mám Leidenskou Mutaci.....je mě 38 a bohužel zatím mít děti nemůžu z důvodu psychiatrické nemoci a kvůli užíváním hodně léků, které jsou kontraindikací pro početí....už jsem kvůli tomu byla i na potratu....Nebo se chci zeptat jaké mám ještě možnosti v antikoncepci mimo kondomu...V budoucnu bych děti chtěla, když to bude možné, zatím to nejde....Děkuji a moc zdravím Renáta

09.01.2019 21:15: Vlčková Helena
Dobrý den,Renato,

jsme rádi že jste se obrátila na naši poradnu se svým dotazem. Vzhledem k čerpání dlouhodobé dovolené v zahraničí našim poradcem v této oblasti, nejsme schopni zajistit odpověď na Váš dotaz. Obraťte se na svého gynekologa, který by měl být obeznámen s Vaším zdravotním stavem a s léky, které užíváte a sám by měl zvážit, jaká antikoncepce je pro Vás vhodná. Pokud si nejste jistá jeho rozhodnutím, můžete navštívit i jiného gynekologa a vše s ním prokonzultovat.

S pozdravem Vlčková Helena
z.s.Internetporadna.cz

tisková verze dotazu

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .