SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Tinitus 2

ahoj, jmenuji se Ilona a již několik let trpim tinitusem. Často se cítím hrozně sama. Vidím, že nikdo z Vás tady moc dlouho nebyl. Ráda bych si o svých starostech s někým popovídala, abych cítila, že nejsem sama.Myslím, že okolí naší

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista čtyřicet tři
číslicemi:
 


06. 11. 2016 17:01: Kriss (khromasova@seznam.cz)
Ivana - nezkoušela jste polohovací cvičení? Právě mám za sebou první zkušenost s podobným záchvatem - stejná diagnóza, přesněji tedy BPPV. Instrukce mi dala lékařka na ORL, abych si mohla pomoci sama, kdyby se to opakovalo.
05. 09. 2016 04:56: Ivana (ivulajda59@seznam.cz)
Lékař mluvil o čípcích Torecan,nemáte s tím někdo zkušenost ( má to zabránit záchvatu )Díky
05. 09. 2016 04:54: Ivana (ivulajda59@seznam.cz)
Ahoj jmenuji se Ivana,mám diagnozu H 819,začalo mi to v lednu 2016,měla jsem 2 x záchvat,točení hlavy,zvracení a křeče do končetin H i D ,vždy jsem skončila na kapačkách,mudr.říkal,že se to může opakovat,hrozně se toho bojím ,teď mě čeká magn.rez.mozku na CT je vše v pořádku.Kdyby to bylo bez těch záchvatu,tak si i zvyknu na ten šum a někdy pískot v uchu,ale těch záchvatu se bojím,nevíte dá se tomu předejít,poznám když má záchvat přijít. Dík Ivana
05. 09. 2016 04:45: Ivana (ivulajda59@seznam.cz)
13. 03. 2016 13:37: Magdalena (kampakjdu@seznam.cz)
Zdravím všechny tinnitáře? Bojovat nebo ne a pokud ano tak jak? Zatím jsem se setkala jen s lidmi, kteří mne zbavili nikoli potíží, ale peněz. Po půlroce nevím kudy dál. Poradí někdo? Předem díky.
23. 11. 2013 20:53: gohbtg ()
neobvyklá zkušenost
http://www.veda.harekrsna.cz/encyklopedie/Tinnitus_a_subtilni_dimenze.rtf
23. 11. 2013 20:52: gobtg ()
neobvyklá zkušenost

http://www.veda.harekrsna.cz/encyklopedie/Tinnitus_a_subtilni_dimenze.rtf
14. 01. 2007 18:58: filipes (fili.pes@centrum.cz)
ahoj "postižení" tinnitem, s tímto se potýkám již asi 15 let, ale opravdový problém to začal být asi před pěti lety, kdy se to začalo výrazně zhoršovat v současné době mám naměřenu intenzitu pískání 80db, ale to bylo měřeno ráno, večer je to mnohem horší. Mám dotaz na všechny co se snaží nějak to zlepšit. Můj lékař mi nabízí jako další možnost podkožní plynové injekce v lázních. Má s tím někdo z vás nějaké zkušenosti? Zatím co jsem zde a nejen zde, četl tak je stejně jako u mě léčba spíše udržovací než aby to opravdu pomohlo. Tak nevím jestli zase něco zkoušet. Máte-li tedy někdo s něčím dobré zkušenosti, nenechávejte si je pro sebe a svěřte se jak na to.
09. 11. 2006 13:00: lisa (marketa761@seznam.cz)
Ahoj Ilono,já trpím tinnitusem taky několik let a je to pro mne dost těžký.Pokud budeš chtít tak mi pískni na E-mail
17. 10. 2006 10:49: mochi (Mochnacka.H@seznam.cz)
ahoj.jmenuji se Hana.Už jednou jsem ti psala,ale bez odezvy.klidně napiš,co tě trápí,umím naslouchat(i když neslyším) a určitě ti odepíši!

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .