SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

tinitus

dá se s ním něco udělat? Jak se v průběhu let mění? Je mi 25, mám šanci se toho zbavit? Zhorší se mi to? Už teď je to k zbláznění.Jak můžu něco plánovat na pozdější věk? Může mi z toho cvaknou?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset šedesát osm
číslicemi:
 


15. 11. 2020 21:03: benny (Benes74@seznam.cz)
www.tinnitushelp7.webnode.cz
26. 04. 2017 10:09: PeterStudenik (pstudenik@hotmail.com)
Dobrý den, mně se podařilo tinnitus úplně vyléčit a napsal jsem o tom knihu - Výléčil jsem si tinnitus. Více můžete najít na www.beztinnitu.cz. Všem držím moc palce, Peter Studeník
27. 02. 2006 22:19: BOBIK (M.CHROBAKK@seznam.cz)
Čau Ilono,
jsem oblažen Tinitem v levém uchu a nabízím se Ti k pokecání o tomto problému. Máš -li ještě zájem, ozvi se.
Mírek
05. 02. 2006 10:48: Nemo (nemicka@razdva.cz)
Čistit si uši co den je ptákovina, ale to už víš také. Pokud všechno funguje dobře, tak se ucho čistí skoro samo. Hehe, chodit bez čepice je další ptákovina, ale já tak chodím také ;-) Jestli máš velkou rýmu, tak hodně pij. Tím se hlen ředí a lépe odchází z těla. Ty zprofanované dva litry za den platí i v zimě. A lépe je o něco více.
04. 02. 2006 10:54: JIri ()
ty ses doktor?
04. 02. 2006 10:52: JIri ()
to máš takhle i s alkoholikama, kurakama, fetakama.... me posledni tejden zalejha v usich tak jsem byl u doktora a musel mi delat vyplach, protoze si usi cistim kazdej den (asi jsem moc cistotnej :-)) a to byla prave chyba protoze jsem si ten usni maz zatlacil moc dovnitr a jeste u nas bylo pres tyden -20°C a já samozrejme frajer jsem chodil bez cepice tak mam zaneseny dutiny :-(
04. 02. 2006 10:30: Nemo (nemicka@razdva.cz)
Jj to si slyšel dobře.
Hmm je mu to jedno, ale mě to není jedno. Z mých daní pak dostane invalidní důchod i když si vědomě a dobrvolně ničí zdraví ... :(
29. 01. 2006 19:57: JIri ()
2 Nemo

aspon ze tak :-), co jsem slysel tak hlasitost na hudebních akcích je skoro vzdy nad hygienickou normou - od diskoték po rockový akce. Já jsem byl prave pred tydnem na jedny diskotece a to mi v tech usich druhej den piskalo celkem dost. Můj kamos delá DJe na diskotece (asi tak 3-4 do tydne) a tak jsem se ho ptal jestli mu druhej den piska v usich a rikal ze normalne, ze uz je zvyklej, ze mu kazdej rika ze bude ve triceti hluchej. tak asi mu to je jedno :-(
29. 01. 2006 19:32: Nemo ()
Jako zvukovou kulisu to můžeš mít. Můžeš to mít i nahlas. Ale rozumně. Nesmí bolet ušit z kraválu a nesmí pak v nich pískat, hučet nebo cokoli jiného. Sluchu škodí nadměrný hluk, na normální intezitu je stavěný.
29. 01. 2006 13:31: JIri ()
2 Nemo
to já se klidne zeptám tady, chtel jsem ICQ protoze ta komunikace je prece jen rychlejší než přes forum, ale to neni tak podstatné. Já mám hudbu celkem rád a lidi taky a tak bych byl od nich nerad oddelen. Kdyz budu poslouchat muziku s mírou, proste tak aby se mi neklepaly okna - budu jí mít jako zvukovou kulisu aby nebylo ticho tak to taky škodí sluchu nebo to je v pohodě?

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .