SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři
30. 09. 2019 18:29 - Jarka
lékařské poradenství: změna tlaku v uších
Dobrý den. Poslední měsíce se u mě začal vyskytovat problém dosud neznámý. Při usínání nebo v noci při lehkém spánku, patrně při přechodu do spánkové fáze, dojde jakoby ke změně tlaku v eustachově trubici nebo uších (velice špatně se to popisuje) a dojde k přerušení, jakoby mě to vrátilo o úroveň výš. Trochu to připomíná tik, někdy se to zopakuje několikrát za sebou, v hlavě mám pocit pohybu vytažení vzhůru, pocit proměny tlaku, které doprovází jakési lupnutí. Je to velice nepříjemné a zdá se, že se to zhoršuje, je to stále častěji. Určitě je to spojené s upadáním do spánku, s určitým typem mozkových vln. O co by se prosím mohlo jednat? Děkuji

04.10.2019 18:21: Vlčková Helena
Dobrý den,

jsme rádi, že jste se svým dotazem obrátila na naši poradnu. Bohužel nemáme nyní odborníka, který by se zabýval tématem z Vašeho dotazu. Obraťte se na specialistu - lékaře ORL, jelikož je vždy potřeba vyšetření, žádný lékař Vám diagnozu na dálku nestanoví.

S pozdravem Vlčková Helena
z.s.InternetPoradna.cz

tisková verze dotazu

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .