SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Oblastní unie neslyšících Olomouc varuje před podvodníky

Helpnet.cz, 07. 05. 2015 09:32

Blíže neidentifikovaní jedinci v poslední době požadovali po olomouckých občanech podpis a finanční obnos na vytvoření společenského centra pro neslyšící. Oblastní unie neslyšících Olomouc upozorňuje, že jde o podvodné jednání.

Naše organizace, Oblastní unie neslyšících, má své sídlo, krásnou budovu, v níž se nacházejí sociální služby pro sluchově postižené z celého Olomouckého kraje. Naše Oblastní unie neslyšících zásadně neposílá do ulic své lidi, aby požadovali podpisy či nějaké peníze. Jsme nezisková organizace a podáváme projekty. Rovněž se zúčastňujeme několika málo aktivit, jejichž výnosy či podíly z těchto konání putují ve prospěch činnosti Oblastní unie neslyšících (Koloběžkiáda, Vánoční stánek).

Z výše uvedených důvodů se od této podvodné akce distancujeme.

Žádáme tedy ty z Vás, kdo se setká s těmito podvodníky, aby okamžitě uvědomil Policii ČR, případně zaslal sms nebo zavolal na číslo 774 585 225. V žádném případě s těmito podvodníky nediskutujte a nic jim nedávejte.Svatava Panská
Oblastní unie neslyšících Olomouc


tisková verze článku


Přidejte komentář:

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset sedmdesát
číslicemi:
 


Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .