SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Hokejové mistrovství světa v ČT i se skrytými titulky

Helpnet.cz, 04. 05. 2015 09:17

V dosud nebývalé míře bude zajištěno titulkování živého vysílání České televize z hokejového mistrovství světa. Skrytými titulky, které pořizuje Západočeská univerzita v Plzni a firma SpeechTech, budou opatřena nejen všechna vysílaná utkání, ale také zpravodajské vstupy během dne. Jen za první tři dny mistrovství je to celkem 32 pořadů. Česká televize však potěšila nejen neslyšící fanoušky hokeje - od 20. dubna začala titulkovat i další sporty.

Vedle hokeje a fotbalu jsou nyní živě titulkovány i sportovní přenosy basketbalu, volejbalu a házené. Postupně budou přidávány další sporty, a to jak přenosy, tak publicistické pořady. Jejich podrobný seznam je na stránkách www.zivetitulky.cz s aktualizací vždy v neděli na další týden. Tvůrce titulků zajímá, jaký zájem o které sporty bude mezi neslyšícími diváky, a proto uvítají, když přímo v tabulce s přehledem pořadů zatrhnou, který pořad sledují.


tisková verze článku


Přidejte komentář:

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset dvanáct
číslicemi:
 


Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .