SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Antibiotika ano, či ne?

Rozsíval Tomáš, MUDr., 03. 08. 2004 21:33

Maminko, tatínku !!

Chraňte budoucí zdravý život Vašeho dítěte ! Častá aplikace antibiotik na onemocnění běžného virového původu a předčasné nasazení antibiotika na počátku nemoci z tzv.čistého alibismu lékaře, působí nenávratné škody na zdraví Vašich dětí. Nejčastěji se to projevuje vznikem alergií a asthmatu už v raném věku !
Požadujte po svém lékaři, hlavně na pohotovostech a v dětských ordinacích zodpovědnou informaci o onemocnění dítěte a pokud máte stín pochybnosti, poraďte se s jiným lékařem !
Základní chyba je nasazovat antibiotika jenom proto, že dítko má zvýšenou teplotu. Zvýšená teplota je naopak výrazem aktivizace imunitního systému organismu proti virům, či bakteriím napadajícím organismus Vašeho dítěte ! Její násilné a radikální snižování je medicínským nesmyslem ! Pozorujte dítě první tři dny nemoci , pozorujte průběh nemoci a podle toho se rozhodněte konzultovat lékaře. Nezmatkujte ! Každé " červené v krku " nemusí být nutně tak oblíbená "angína".
Bojujte o zdraví budoucích generací ! Už tak máme málo dětí ! Buďte zodpovědní a využijte všech svých práv, která Vám zaručují zákony této země. Nemusíte akceptovat to, co sami považujete za sporné.

Vaši lékaři.


tisková verze článku


Přidejte komentář:

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset osmdesát dvě
číslicemi:
 


Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .