SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Přehled rozhovorů

Zaměstnanost
Rozhovor s Mgr. Ivanou Svobodovou 22. 03. 2013 11:54 - z.s. iPoradna - Přinášíme Vám rozhovor s Mgr. Ivanou Svobodovou, bývalou ředitelkou o.s. InternetPoradna.cz (nyní na mateřské dovolené). Povídali jsme si mimo jiné o jejím působení u nás nebo o zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. Její životopis najdete na konci rozhovoru.
Psychologické poradenství
Rozhovor s MUDr. Petrem Hřibňákem 22. 08. 2012 13:28 - Rakušanova Andrea, Bc., DiS. - Rádi bychom se s Vámi podělili o rozhovor, který nám poskytl náš dlouholetý redaktor Mudr. Petr Hřibňák. Vystudoval FVL UK v Praze, má atestaci v oboru psychiatrie a psychoterpie. Od roku 1981 působí jako lékař v Psychiatrické léčebně Kroměříž. Absolvoval psychoterapeutické výcviky, má praxi také v lektorské a znalecké činnosti.
Zrakové postižení
Rozhovor s Jaroslavem Winterem 01. 04. 2011 16:29 - z.s. iPoradna - Přinášíme Vám rozhovor s panem Jaroslavem Winterem, naším dlouholetým spolupracovníkem v oblasti internetu pro lidi se zdravotním postižením, zejména prostřednictvím portálu Helpnet.cz a konference INSPO. Jaroslav Winter (1948) působil po absolvování Fakulty žurnalistiky Univerzity Karlovy 15 let jako novinář deníku Mladá fronta, dva roky ve VTM a devět let v Profitu, kde jako jeden z prvních českých novinářů začal systematicky psát o možnostech využívání internetu v podnikání. Nejznámější je jeho čtyřdílná publikace "Podnikáme s Internetem".
Tělesné postižení
Rozhovor s Hanou Maciuchovou 02. 11. 2010 11:34 - z.s. iPoradna - Naše přední česká herečka se narodila 29.11.1945 ve Šternberku. Herecký talent zdědila po rodičích, kteří byli vášnivými divadelníky. Již od malička ráda zpívala, tancovala i recitovala, a tak jí tatínek v jejích čtrnácti letech nabídl roli družičky v Jiráskově Lucerně, kterou právě zkoušel olomoucký divadelní spolek Mrštík v tamním divadle.
Občanské poradenství
Veřejné připomínkování plánu sociálních služeb v Olomouci 02. 10. 2009 12:59 - z.s. iPoradna - Jaké budou sociální služby? Chcete mít k dispozici takové služby, které budou užitečné a potřebné? Nikdo z nás neví, kdy může sám nebo někdo z jeho blízkých potřebovat např. pečovatelskou službu, domov pro seniory, azylový dům apod., proto ovlivněte budoucí podobu sociálních služeb v Olomouci již nyní!
Zrakové postižení
Etický kodex redaktora InternetPoradny.cz 19. 01. 2009 13:01 - Svobodová Ivana, Mgr. - Etický kodex (EK) redaktora InternetPoradny.cz (IP) 1. Tento etický kodex se vztahuje na poskytování informačních a poradenských služeb na www.iporadna.cz redaktorem IP. Nedílným doplňkem EK je popis služby a právní ujednání mezi provozovatelem IP a veřejností.
Občanské poradenství
Rozhovor: Dovedete si představit, co by se stalo, kdybychom nevstali z postele? 06. 11. 2008 16:27 - Svobodová Ivana, Mgr. - Rozhovor s Dušanem Dvořákem, iniciátorem BED IN stávky sociálních pracovníků, vyhlášené na 10. prosince 2008.
Občanské poradenství
Výsledky dotazníku pro návštěvníky 04. 09. 2008 15:21 - Rakušanova Andrea, Bc., DiS. - Milí návštěvníci, v nedávné době jsme na stránkách InternetPoradny nabízeli pro Vás dotazník v němž jsme se ptali na to, jak jste spokojeni s našimi službami, na Vaše návrhy a připomínky. Dostali jsme od Vás 189 vyplněných dotazníků. Děkujeme za Váš čas. K dispozici ke stažení je také dotazník s grafy, viz.:Dotazník s grafy
Zrakové postižení
Rozhovor s paní Pavlou Francovou 11. 01. 2008 15:29 - z.s. iPoradna - Milí návštěvníci, na začátku roku vám přinášíme rozhovor s paní Pavlou Francovou. Věříme, že vás její povídání povzbudí a přinese podněty i inspiraci pro zkoušky každodenního života. Její životopis najdete na konci tohoto článku. InternetPoradna: Studovala jste na UK v Praze i na West Chester University of Pennsylvania v USA. Můžete nám přiblížit jak se studuje lidem se zrakovým postižením na vysoké škole, v čem se to v Americe liší? Kde máme v našich podmínkách mezery a co Vám naopak v USA chybělo?
Tělesné postižení
Rozhovor s panem Moravcem - představitelem o. s. Agnis Rosa 10. 11. 2006 16:07 - z.s. iPoradna - Naši milí návštěvníci, opět jsme si pro vás připravili rozhovor, který by pro Vás mohl být dle našeho názoru zajímavým a obohacujícím. Tentokrát jsme se rozhodli vám představit novou neziskovou organizaci, která působí v Brněnském kraji a má celorepublikové ambice. Je zajímavá zejména svým celostním přístupem k člověku. Na naše všetečné otázky odpovídal její ředitel pan Moravec.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .