SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Kyvadlo, setkání s vlastním podvědomím

Kyvadlo či hypnoza ???

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset sedmdesát pět
číslicemi:
 


14. 07. 2009 10:15: hannah ()
Kdysy jsem byla u psychologa na hypnoze jenže síla kyvadla nebyla tak silná protože on ten psycholog byl tak krásný že jsem nan ho hleděla až jsem ho úplně zdeptala a žádná hypnoza nebyla , alé né ted popravdě lidi vědí že kyvadlo není přímo k hypnoze s ním se musí umět zacházet. Kyvadlo je možno využít k podvědomému vnímání k rozhodnutí i zábavě. Ke hledání vody, ztracených předmětů, stanovení závadnosti potravin, stanovit správný léčebný prostředek, ověřit pravost materiálu a pod. Ale lidi bacha na hypnotyzéry někteří zneužívají té moci!!!

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .