SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Máte bujnou fantazii?

Představivost...

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset třináct
číslicemi:
 


04. 08. 2009 20:07: hannah ()
Ahoj já mám bujnou představivost ted mě napadlo že čekám balíček a co kdyby poštačka omylem zakopla a ten balíček vymáchala v kaluži, a to potom bych měla mokrý balíček a špinavou knížečku co?
29. 06. 2009 21:07: Kometa ()
Také záleží co si představujeme že je bujná fantazie a co pod pojmem představivost: já se zastávám tohoto názoru že představivost je když třeba někdo popisuje něco ze života a my nevíme jak to asi vypadalo tak si vytvoříme o tom představu , to má každý, ale bujnou fantazii mají jen někteří jedinci, co žijí ve snech, stavějí si vzdušné zámky, někdy můžou být i trochu mimo realitu a u někoho to může znamenat začátek i duševní nemoci.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .