SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Porucha osobnosti

pocity kolem ní spojené

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto šedesát sedm
číslicemi:
 


01. 09. 2011 20:15: Rachel (petra.sindelkova@seznam.cz)
Dobry den,
cetla jsemtady na techto strankach hodne dotazu a odborniku k HPO...bylo mi velmi lito,ze casto tito odbornici tvrdili,ze zadne spec.misto na lecbu HPO(terapii) neexistuje.Bohuzel se myli!
Podivejte se na www.kaleidoskop-os.cz.Je to jedina psychoterapeuticka komunita ve stredni Evrope specializovana na lecbu HPO!Lecim se od
17let,byla jsem 7krat hospitalizovana po psych.lecebnach po cele CR,ale tam to stoji jen za starou backoru,sotva vas tam stabilizuji uz musite ven...ted jsem si prosla rokem a pul v kaleidoskopu a reknu vam,STOJI TO ZA TO!
Neni to zadarmo,ale jde to....
29. 06. 2009 20:51: hannah ()
Mám také poruchu osobnosti, emočně nestabilní, a moje pocity jsou takové smíšené někdy si připadám jako ten debil, protože mě napadají takové myšlenky.Aji mě napadlo že to nejsem já Hanka ale že mě někdo ovládá , že jsem propadla satanu, jako nejsem satanista to né, ale nejhorší je to když ty myšlenky co mám přejdou v činy.Už od 15 let a pořád čekám kdy to skončí a nemůžu se dočkat, to čekání je jako na smrt.
27. 06. 2009 19:31: občanka ()
Mám také poruchu osobnosti, také to strašně prožívám, mám někdy hrozné stavy, nevím jestli je možné že při poruše osobnosti můžou být i deprese spojené s představami o sebevraždě, mám to dost často, ale neudělám to protože jsem srab, bojím se bolesti a utrpení při umírání. Má někdo také takové pocity?
27. 06. 2009 18:50: Monča ()
Já mám emočně nestabilní poruchu,občas mívám pocit,že jsem divná,že nejsem ani člověk,ostatní jsou normální a já blázen...znáte to taky?je to vůbec tou poruchou..?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .