SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Co říkáte na léčebny

Jaké s tím máte zkušenosti

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto sedmdesát devět
číslicemi:
 


11. 06. 2020 17:45: Daja (drsmidova@email.cz)
Prosím pokud má někdo jakékoli informace o Pl Opava. Ideálně z roku 2018 a oddělení 11b. Ať se mi ozve do uvedeného emailu.
12. 07. 2016 22:58: Vena (VaclavSchwenger@email.cz)
06. 12. 2010 01:56: sasha (alex.wlazlo@seznam.cz)
ahoj lidicky. v PLB jsem byla jiz nescetne krat. Jak na otevrenych pavilonech, tak i na 27. Kdyz me zavreli na neklid, prohledali mi vsechny kufry, tasky a pradlo-podotykam muzi-ale ziletku, kterou jsem mela v puse za dasni nenasli. Mela jsem ji tam cely tyden! Nemela jsem v umyslu si nic udelat, no, umysl jsem mozna mela, ale strach byl mnohem silnejsi.. Potom, co mi strikala 30cm krev z zily, se mi prestalo chtit si ublizovat. Nicmene ten nezajem osetrovatelu je z toho zrejmy. A co se tyka psychiatru-viz dr. Basny-na me nezapusobil jako chapajici clovek. Ano, chytry rozhodne ano, radici, nicmene muj problem velice podcenil. Prakticky ho neresil. Vrele mohu doporucit pouze dr. Honzaka. To je zatim jediny psych, ktery za to stoji.
03. 12. 2010 09:28: Kaya (Kaya.htl@seznam.cz)
Dostali jsme se k MUDr.Basnemu, tj. lekar, clovek ktery umi pomoci, pacient zustava clovekem a nikoli diagnozou F...atp., je trpelivy,100% profesional ve svem oboru. Ma zkusenost s psychiatry je takova - mozna,kdyz studovali, tak je to bavilo, meli svou vizi penez a uspesnych pripadu kteri se jim s vdecnosti vraci s podekovanim a s obalkami...Realita: jeden z nejobtiznejsich oboru a specializace v lekarstvi vubec!!!!!!!!Vysledky temer nulove, jen maloktery pacient si uvedomi co pro nej a kdo udelal, casto veskera pece a snaha vyjde vnivec...obalky temer zadne...uznani - nikde...lecba vlekla a lekla,efekty nic-moc...
MUDr. Basny je jednim z 1000 ktery tohle vsechno vi a zna ale sve pacienty neopustil,obalky neceka a usmiva se na vsechny hnupy,i vylecitelne nemocne...proste - dekujeme pane doktore ze jste :)))
03. 12. 2010 09:16: Kaya (Kaya.htl@seznam.cz)
Muj syn byl prevezen na Bohnickou lecebnu vloni. V lednu je tomu rok.
Dostal se na pavilon 27,popisi jedinym slovem- vezeni-.
Nikdo z personalu nema o pacienty zajem, nikdo nechce nikomu pomoci. Pacienti jijm jsou na obtiz, dehonestujici pocity lidi,kteri se s ponizovanim pred lecebnou nesetkali,je strasny a k jiz jsoucim psychickym problemum se pridavaji pocity bezmocnosti,nespravedlnosti a bezpravi,ponizeni az na hranici strachu z tech magoru ktere bavi pacienty trestat a urazet, vcetne tzv. lekaru...
Pokud muzete- vyhnete se jim velikym obloukem!!!!!!!!!!!!!!Najdete si sveho vlastniho psychiatra,psychologa,terapeuta, cokoli - jen se vyhnete pavilonu 27 a vsem tem, kteri tam muci uz tak zranitelne a nemocne lidi!!!!!!!!!!!
02. 12. 2010 07:44: cháron ()
Dodám, že se mnohdy jedná o zabjení a mnohdy dokonanou vraždu člověka neschopného se bránit. Vraždu pro peníze! Jenže tahle vražda je provedená podle vnitřně tolerovaných pravidel normy a lidé kteří ji spáchají nejsou psychopaty a devianty! Naopak jsou společností vysoce uznávaní a hodnocení!
30. 11. 2010 14:52: cháron ()
Já na léčebny nevím.
Ale finanční zištnost normálního člověka dokáže vykonat hodně.

http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=371566
30. 11. 2010 14:09: Katka (K.F.M@seznam.cz)
Ahojky, mám mnohé zkušenosti s PL v Opavě, a to konkrétně s oddělením 1,5,3,17D,19A...kdyby někdo potřeboval nějaké informace nebo se jen svěřit s pobytem v tomto "ústavě" napiště na K.F.M@seznam.cz
28. 11. 2010 00:04: Neznámá ()
Byla jsem na dětském oddělení v PL v Havlíčkově Brodě. Příjemný personál, cítila jsem se tam dobře a myslím si, že tam jsou odborníci, kteří člověku dokáží pomoct.
Byla jsem před tím i na děts. oddělení v Bohnicích a pobyt tam už nikdy v životě nechci prožít.
30. 07. 2010 21:34: Monika (999.111@seznam.cz)
Ahojky, byla jsem tam ve svých 16letech...dobrovolně sem se nechala zavřít v psychiatrické léčebně v Bohnicích,po 8 dnech sem musela odejít,to okolo a to všechno mě akorát ničilo,navíc že by ty doktoři nějak léčili či podobně nevím jestli to že všechno honem honem nebo vás několik dní zavřou k televizi a všechno je jak ve vězení celý dny zavřená ve vnitř....žádný práva nic
Toto je můj názor,trpím depresemi a tam sem je měla ještě víc

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .