SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Hudba mluvení za nás

Tlumí bolest?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě sedmnáct
číslicemi:
 


27. 06. 2009 20:56: Pavel ()
Hudba svým způsobem tlumí bolest, ale také ji může prohloubit, záleží co člověk poslouchá a při jaké zkušenosti.Proto by lidi měli poslouchat spíše tu příjemnější hudbu.To je můj názor.
26. 06. 2009 16:14: hannah ()
Ahoj Forle, já mám zase zkušenosti s hudbou takové, že když ji poslouchám tak si něco představuji, když je veselejší tak dobré věci a když je smutná tak takéto depresívní prošívání a vzpomínky.
26. 06. 2009 15:40: Forle ()
Prožívám asi hodně moc hudbu,poslední dobou poslouchám jayk3m a hodně mě to bere,není to jen tohle,vždy když něco prožívám tak tak ta hudba mi to pomáhá uklidňovatMá někdo podbóbný zkušenosti třeba jak na Vás působí hudba atd..?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .