SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Káva

jako droga...zabiják

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto tři
číslicemi:
 


05. 08. 2011 13:24: akasha ()
já vypiju denně minimálně 5 hrnků, ke každýmu jídlu si kafe dám, mám ho ráda, ale mně spíš pomáhá. Mám hodně nízkej tlak a doktorka mi řekla ať raději piju kafe než jím prášky.. nemůžu si stěžovat :) ale závislá na něm nejsem, když potřebuju (spravit pleť, detoxikovat organismus) tak kávu vysadím a dám si místo ní zelenej čaj..
02. 07. 2009 10:10: Veronika ()
No, naštěstí toto se mě netýká. Kávu jsem čas od času pila, tak jednu, dvě denně, ale od té doby co vím, že bych ji neměla, tak jsem ji úplně vysadila. Začala jsem tím, že jsem si koupila kávu bez kofeinu. Ze začátku mi to přišlo jako dost velký rozdíl, ale potom mi zas už přišlo divné vracet se ke kávě s kofeinem. Teď jsem už odložila obojí a vůbec mi to nevadí. No asi je dobré řídit se heslem že nic se nemá přehánět.
02. 07. 2009 08:52: Kuba ()
vypil jsem kdysi 12 káv za den a to už mě bolelo u srdce, tak jsem to začal omezovat ted jsem na takových 4 až 5 kávách za den.
01. 07. 2009 18:05: Klaaara ()
Já piju kávu,taky bych řekla že jsem na ni závislá ,ráno když vstanu tak první co si udělám je káva,je to takový rituál,denně vypiju asi tak 4kávy-ale nejradši bych ji pila pořád.
01. 07. 2009 17:54: hannah ()
Káva svým způsobem je jako droga, mám také na ní závislost vypiji aji 6 káv za den, bez ní prostě nejedu.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .