SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Závislost na lidech

závislost na lidech a s nimi spojené problémy

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista šedesát sedm
číslicemi:
 


12. 03. 2013 13:28: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (andrea.rakusanova@iporadna.cz)
Dobry den lalal,
reaguji na Váš níže uvedený příspěvek v diskuzi. Sekce Diskuse slouží k volné výměně názorů mezi návštěvníky stránek. Pokud chcete, aby Vám odpověděl odborník, zadejte dotaz v sekci "zadat dotaz". Kromě přezdívky, potřebujeme znát kraj, ve kterém žijete a Váš věk (slouží pro potřeby pracovníků, nebude zveřejněno na internetu).

S pozdravem, Andrea Rakušanová
08. 03. 2013 20:57: lalal ()
mam problem-jsem zavisla na dvouch lidech.. kdyz je nevidim treba den jsem z toho uplne mimo. nic jineho me nebavi nez byt s nimi.. co mam delat?
16. 03. 2011 19:53: Beruška (srdce.z.lasky@seznam.cz)
Naprosto souhlasím také mám vždy jen jednu osobu kterou si oblíbím a jsem na ní zcela zavislá, jak ta závislost přeroste je to špatně protože omezuji jí.A domnívám se že jen málokdy by došlo k oboustranné závislosti... :( riziko je to že pak to bolí
27. 06. 2009 18:29: neznámá ()
Ahoj Petře ty myšlenky znám na mé příteli jsem závislá,asi bych ho nedokázala zabít,tak to nemám ale kdyby mě opustil tak bych se asi zabila,bez něho bych nedokázala ani fungovat,já jsem přišla už o oba rodiče a on je pro mě oporou...je pro mě vším
27. 06. 2009 18:16: Petr ()
Ahoj já jsem zase závislý na své partnerce, a asi bych neunesl kdyby mě opustila kvůli někomu jinému, asi bych ji musel zabít, nebo sebe, moc se toho obávám že se to stane.Má někdo taky takové myšlenky jako já?
27. 06. 2009 17:49: hannah ()
Tak to já se věnuji trošku aji těm ostatním,ale když ta osoba na kterou jsem citově závislá jde jinam, tak trpím. že od tamtud pak uteču...abych tam nebyla napospas těm ostatním.
27. 06. 2009 17:46: Závislačka ()
Hannah No já se upínám taky vždy na jednu osobu,kterou nechci ztratit,a pak stejně tou závislostí ztratím,a vždy bych chtěla být jen s tou osobou a k ostatním jako bych ani nic necítila,pak když toho člověka ztratím,tak nemám nikoho jen samotu...
27. 06. 2009 17:35: hannah ()
Já jsem také dost závislá na rodičích, strašně moc se bojím že mi umřou,ach jo jak bych si přála umřít dříve jak oni, oni by na to byli dva...jsem citově závislá, a ikdyž jsem třeba v jiném kolektivu, tak se upnu na jednu osobu.
26. 06. 2009 14:45: Robert ()
Mám také problémy se závislostí na lidech, vždy když jsem v kterémkoliv kolektivu, tak si vypěstuji určitou závislost na konkrétní osobě, momentálně jsem šíleně závislý na své psychološce.
26. 06. 2009 14:42: Závislačka ()
dobrý den tuhle diskuzi jsem udělala proto,že bych chtěla vědět názory lidí na závislostech na lidech,já třeba byla závislá a asi ještě jsem na příteli ,vždy u lidí cítím bezpečí a nechci to ztratit a vždy ztratím,ubližuje to mě i ostantním...piště prosím názory děkuji

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .