SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Psychosomatika

nevolnost v emocionalne vypjatych situacich

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto dvacet čtyři
číslicemi:
 


27. 07. 2008 21:41: Matta (ss@seznam.cz)
Zdravim, chtela bych se-tak jako ostatni - podelit o sve potize.Je mi 25 let,detstvi jsem prozila v rodine otcem alkoholikem,s matkou mame obcas komunikacni problemy,o duvernych vecech s ni nemluvim.Jsem spolecensky zalozeny clovek, presto tremista. Ve vypjatych situacich - coz jsou pro me predevsim situace, kdy jsem v konfliktu s nekym mne blizkym - mam navaly nevolnosti.V krizovych situacich se namisto hadky ci diskuze uzavru,prestanu komunikovat. A nasleduje nevolnost od zaludku,kdy musim na zachod a presto,ze vetsinou nevyprazdnim svuj zaludek,stravim 10 minut nad WC s timto nutkanim.Je to jakesi emocionalni zvraceni,reakce na emocni zatez,pote se mi na chvilku ulevi,pozdeji - s nutkavymi myslenkami - opet nutkani.Do te doby,nez se konflikt projevi, nebo nez ho v hlave potlacim na unosnou miru.V obou pripadech pak na nekolik dni omezim jidlo na minimum,jakasi hladovka.Pokud se konflikt jeste neprojevil,ziskam tim pocit jakesi kontroly nad krizi,sve zoufalstvi a vztek tak potlacim do tohoto hladoveni.Nejsem v zadnem pripade anorekticka ci bulimicka,se svou postavou,ac bujnejsich tvaru,nemam problem,resim tak sve krize.Vim,ze to neni ok,ale nevim,zda ma cenu se obracet na odbornika,zda se nejedna jen o jakousi hypochondrii.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .