SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Děvčata

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto sedmdesát pět
číslicemi:
 


23. 05. 2008 17:59: Jirka ()
A jedna věc ještě: Cetl jsem hodně zdejších příspěvků..Některé dobré, jiné méně stejně jako vaše reakce.. Upozornuji pro jistotu, že nemám nic společného s Ríšou, Robertem , Davou ani kýmkoliv jiným.. Jsem Jirka Dvořák z Petřin.. Děkuji za pochopení..
23. 05. 2008 17:52: Jirka (urban8@seznam.cz)
ahojky jsem Jirka.. Rád se přátelím s holkama..Jsou fajn. Vážím si jich. Poslední dobou mi však kolem sebe chybí kamarádky.. Tak jsem si myslel kdyby některá měla zájem si povídat nebo jít nezávazně na kafe, tak bych byl moc rád. Nic nenutím, jen nabízím.. S pozdravem Jirka.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .