SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

šikana na základní škole

V dnešní době je toho čím dál více násilí páchané na dětech.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset dvacet šest
číslicemi:
 


21. 05. 2010 10:08: dynyk ()
Ahoj, mě šikanovali po celou základní školu, bly to jen holky. Všichni to věděli a nikdo mi nepomohl. Rodiče jsem prosila ab mě daly pryč že ne. na pár let jsem na to zapoměla ale ted na to zase myslím...všechno mi zkazili, když někoho tý školy idím vyhýbám se obloukem.
31. 03. 2008 02:30: Dana ()
Nejen dítě pro toho slabého to může být neřešitelný problém ale i ti ostatní jak se k tomu postaví ti vyspělejší co na to mají by neměli tolerovat ubližování slabším a přivírat nad tím oči. Nebo už nikdo neví co je to svědomí co je dobré a co špatné? A co výchova jak ve škole tak v rodině, je to taky dost na společnosti na každým jak se k tomu staví a jaký příklad dává. Ojedinělí jednotlivci to nevytrhnou i když si jich lze jen vážit dík jim to není ještě horší.
30. 03. 2008 18:14: Berzeger ()
Jde jen o to, jak se k tomu dite postavi. Sikanuje-li ho jeden clovek, je to OK. Me tri tridy zakladky sikanoval jeden spoluzak, pak jsem mu natah bombu, prohodil ho zavrenejma dverma a od ty doby byl klid.
30. 03. 2008 11:47: Klára ()
Chtěla bych říct,co se nyní děje v této době je katastrofální.Už jen,aby se rodič bál poslat dítě do školy,aby se mu něco takového nestalo.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .