SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Sexuální zneužívání dětí

proč se o tom nemluví?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset šedesát
číslicemi:
 


27. 06. 2009 08:33: hannah ()
Ahoj je to fakticky hrozné že jsou pedofilové, jsou to hnusní úchyláci, ty děcka za nic nemůžou, a celý život se jim to pak vrací ve vzpomínkách, s těží navazují v dospělosti vztahy...prostě trauma na celý život, já bych těm pedofilům dala šibenici rovnou, než nějaké léčení, to vnih zůstává pořád celý život...ale zajímavé je to že úchyláci jsou vždycky chlapy, že ženské by nic takového nenapadlo...
26. 06. 2009 23:03: osůbka ()
Ty lidi co zenužívají malé děti,bych nejradši nechala oddělat,vím je to hnusný,nic se mi nestalo,nemá žádnou zkušenost,ale neunáším ty zprávy jak otec zneužívá své děti deset let apod.Proč se to nezjistí,takové hnusy a svinstvo co dělají,nenávidím takové lidi,mám na ně vztek,a nic s tím nemůžu dělat,ty děti za nic nemůžou a pak z toho mají trauma dokonce života a nemůžou žít plnohodnotný život,protože se jim vracejí vzpomínky...
16. 11. 2008 15:35: Alena ()
Taky jsem byla od mala zneužívaná a nikdy jsem se kvůli tomu nebyla schopná seznámit s žádným klukem. Všechny snahy o flirtování jsem vždycky zarazila, protože jsem se mi hnusila představa, že by časem došlo na sex. Už jsem byla celkem smířená, že zůstanu sama, když jsem se seznámila s transsexuálem. Teď spolu žijeme a já jsem spokojená, že mám vedle sebe chlapa, se kterým si rozumím a který mi nemůže ublížit, protože jednoduše nemá péro. Skoro se mi ani nechce věřit, že mám takové štěstí a konečně jsem někoho našla. :)
21. 10. 2008 22:59: Myška ()
to lilly:
Ahoj, je otřesné, co dokáží naši blízcí. Chápu, že to cítíš jako svoji vinu, ale nemůžeš vůbec za nic, co se stalo! Mluvila jsi o tom s někým blízkým? Možná by Ti to pomohlo více, než si myslíš. Někdy je lepší to ze sebe dostat, než se s tím užírat sama a hlavně proti tomu bojuj! Držím Ti palce!
A klukům dej čas, vše nemůže jít naráz. Nejdřív si to musíš vyjasnit sama v sobě.
Moc jsem Ti asi neporadila, viď?
20. 10. 2008 12:26: lilly (o.l.e.a.1@seznam.cz)
ahoj jsem ráda, že jsem našla tuto poradnu. potřebuju to dostat ze sebe, ale říct to někomu přímo se stydím. i když už vím, že to nebyla moje vina přesto se vinná cítím, připadám si hnusná, odporná a i kdyz uz me strýc pět let nezneužívá pořád nedokážu nějakému klukovi věřit, že mě nechce jen na to jedno a aby měl s kým manipulovat a nikdy jsem tedy s nikým nechodila. připadám si odstrčená, už nemám ani kamarádky všechny behaji na rande a tak:( poradte co mám dělat? jsem zoufalá
11. 07. 2008 10:49: Ivana ()
To Sara - doufám, že se s tím "přítelem " už nesetkáváte. Jeho jednání při hlídání syna nepochopím( proč ho svěřoval cizímu - navíc tomu,o kterém ví, jaký je z vlastní zkušenosti). To se takto chtěl pomstít za sebe nevinnému klukovi?Do nebe volající nezodpovědnost. Slušně bych řekla, že snad už bývalý přítel je strašně zlý!
25. 06. 2008 20:04: stigi (stigmatized.mind@seznam.cz)
to violated:
ahooj, narazily jsme na sebe na helpu:

to marie: jj, otcove, dedove i strycove jsou svine... nikdy nebudu mit zadny vztah

to sara: to je desny. jak mohl dopustit nechat s nim dite, kdyz ho znal. je mi to lito. soudy jsou dlouhe a krute, muzete pozadat o pomoc bily kruh bezpeci. jsou v tom dobri, umi podporit, poradit, maji jmeno... hodne sil tobe i tvemu synkovi. snad se to na nem moc nepodpsalo, at je i nadale spokojeny
25. 06. 2008 09:16: Marie ()
pokud neni možnost , šance k jeho spravedlivému trestu , pokuste se ho alespoň znemožnit společensky , mluvte o tom se svými přáteli jeho spolupracovníky , rodinou ... vy ani váš syn ( přítel )se nemáte za co stydět , možná , že už takhle ubližuje dalšímu dítěti , myslím , je čas prolomit tohle tabu , zveřejněte jeho jméno na internetu , určitě se někdo pozastaví a snad i pomůže ?
24. 06. 2008 21:10: SARA (sersii@seznam.cz)
JSEM ZOUFALÁ MÁM POSTIŽENÉHO SYNA 14LET.PŘÍTEL S KTERÝM JSEM ŽILA 7LET MI SVĚŘIL,ŽE BYL ZNEUŽÍVÁN VLASTNÍM STREJDOU A NIKDY MUTO NIKDO NEVĚŘIL ANI JEHO MATKA TAK UTEKL V 16LETECH Z DOMU JÁ HO POZNALA V 17LETECH,KDY MĚ BYLO 25LET.ALE OSUDEM SE STALO JEHO NEZODOVEDNOSTÍ TO,ŽE JEHO STRÝC 37LET MI ZNEUŽIL SYNA,KDYŽ SEM HO NA VÝKEND SVĚŘILA PŘÍTELI NECHAL HO NA POSPAS STEJNÉHO OSUDU A MĚ V TOM ZOUFALSTVÍ NECHAL SAMOTNOU I MÉHO SYNA UŽ DVA ROKY ČEKÁME NATO,ŽE BUDE TA OSOBA ODSOUZENA A STÁLE NIC JEN TRÁPENÍ.
23. 06. 2008 08:48: Marie ()
tahle diskuze je velmi emotivní , chce se mi brečet , když jen čtu co jste si každý z vás museli vytrpět , mám tři děti , nedokázala bych jako matka před něčím takovým zavírat oči , i matky by měly být trestány za spoluúčast na trestném činu i ony jsou vinny bez ohledu na to jakou roli v těchto příbězích hrají - prosím všechny , nenechte si ubližovat ....mluvte o tom i se svými dětmi nemusí se vždy jednat pouze o zneužívání v rodině i já se o své děti velmi bojím a nenávidím ty hnusné slabochy co svoje mindráky ukájejí na úkor slabších a pak že otcové jsou ochránci rodiny ....držím palce všem:-) Marie

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .