SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Seznámení

Samota, problém

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset devadesát sedm
číslicemi:
 


04. 05. 2009 18:10: Petříček (petrsalsa@volny.cz)
Nejhorší je ta nespravedlnost vůči mužům, že se od nich očekává, že budou hlavními živiteli rodiny. Přes všechno zrovnoprávnění a přes to, že si dnes již ženy samy vydělávají, musí z mužů prostě ty peníze pořád tahat. Kdo z mužů nemá práci, tak ho prostě žena zavrhne.
04. 05. 2009 15:00: Petříček (petrsalsa@volny.cz)
Martino, která jsi prý málo výřečná:
Ženy to mají jednodušší, od chudáka chlapa se očekává, že bude mluvit a tím balit. Žena nemusí moc mluvit, prostě se nechá sbalit.
03. 02. 2009 10:26: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)

Milí návštěvníci,
na žádost jednoho z Vás jsme smazali některé příspěvky v této diskuzi, Omlouváme se za možnou nesrozumitelnost diskuze (díky smazaným příspěvkům).

Děkujeme za pochopení.
Andrea Rakušanová
25. 01. 2009 09:49: mates ()
Stejně nechápu, když ti psali, aby jsi se vzpamatoval už v jedné diskusi, hned pod tímto....., to s tou pomocí.....jak fňukáš, že TI NIKDO NEPOMŮŽE.... se sebereš a raději založíš nové téma , podobné, když vidíš, jak ti zareagovali na to předchozí....to je teda fajn!:P
23. 01. 2009 18:20: koalka88 ()
Jmenuju se Martina mám problém navazování kontaktu při seznámení s patnerem jsem málo výřečná . mužetě mi poradit jak se seznámit a najít přítele .
29. 04. 2008 10:27: vada ()
myslím , že Dava si tu dělá z lidí dobrý den , když jsi takový superman , tak si najdi stránky podobného ražení ( pozn. nikdo tě tu neuráží , ale chápu , že pravda bolí....
27. 04. 2008 07:58: slovak ()
Nejen pro Davu. Článek na netu. Jenom taková zajimavost.
http://www.super.cz/vztahy/22115-stoji-vase-pritelkyne-opravdu-za-to.html
19. 03. 2008 13:40: slovak ()
Pro lk
Tady si někdo myslí, že lidé kteří vyhledávají odbornou, psychickou pomoc jsou morálně, eticky, nebo inteligenčně horší. Naopak tvůj arogantní přístup a výsměch svědčí nejméně o jedné morální vadě což, ale neznamená že musíš být celkově špatným.
Tak i ti kterým se směješ.
18. 03. 2008 23:37: lklklklk ()
hele to je nějaká recese? Křesťanský spolčo a knihovna? :-))))) Ty se neseznamuj a nech se rovnou vyšetřit, na psychárně určitě najdeš vhodnej protějšek :-))))
13. 03. 2008 18:11: sarah ()
Davo, když budeš sedět doma, tak se s nikým neseznámíš. Na ulici je to fakt blbý, já třeba chlapa, co mně osloví na ulici prostě neberu. Musíš vyrazit někam mezi lidi, nemusí to být zrovna na zábavu, když tě to neba, ale to je asi fakt nejlepší místo k seznámení, někde v klubu nebo tak... Co třeba fitko? Koukni na rozpis, kdy končí nějaký lekce pro holky, třeba aerobic nebo spinning a naplánuj si cvičení tak, abys skončil, až bude končit lekce, určitě půlka z těch holek půjde pak na bar na nějaký pití a můžeš se s nimi dát do řeči...

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .