SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

AGORAFOBIE

VŠE CO SE TÉTO NEMOCI TÝČE

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset třicet sedm
číslicemi:
 


06. 05. 2008 08:58: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobry den gazi,
reaguji na Váš níže uvedený příspěvek ze dne 2. 5. Sekce "Diskuze" je prostorem, kde si návštěvníci stránek píšou své názory a zkušenosti na různá témata.

Pokud by jste chtěla znát radu odbornika na partnerské a mezilidské vztahy, můžete využít možnosti zeptat se v sekci "zadat dotaz". Kromě emailu a přezdívky je nutné uvést také region z něhož pocházíte, abych Váš dotaz případně mohla poslat redaktorům z Vašeho kraje nebo aby Vám redaktor poradil na koho se můžete v okolí obratit. Email i region v dotazech bežný návstevnik nevidi. Děkuji.

S pozdravem, Andrea Rakusanova, operatorka
02. 05. 2008 15:23: gazi (gazi.b@centrum.cz)
Dobrý den,prosím Vás o rada.S mým přítelem jsme od sebe 13 roků.Je mu 37 let a náš vztah už trvá 15měsíců.Problém začíná v tom,že se vídíme jen o víkendu,neb on bydlí v mém rodném městě ,ale ja studuju 140km dalake.Proto si s ním přeju trávit co nejvíce času a toužím potom,aby se za mnou odstěhoval.Mám svůj vlastní byt,kde žiju sama.Pří otázca,zda-li se za mnou odstěhuje,odpoví,že má momentálně výborné pracovní podmínky,které by mu jistě nikde nenabídli.A jsou tady i kamarádi,se kterými tráví většinu času,když spolu nejsme.O ty samozřejmě nechce přijít.U mě se naskýta možnost,že si můžu změnit studium na dálkové a přestěhovat se k němu.Jenže v rodném městě nemám žadné kamarády,neb mí rodiče patří k finančně zajištěným a skrz závist jsem o ně přišla.Proto u sebe pociťuju žárlivost,když přijedu domů a přítel mi odpoví,že jde s chlapama buď na fotbal,nebo do hospody a já na něj čekám sama doma.Stalo se mi,že jsem byla nemocná a on mi řekl,že si jde sednout s klukama na pivo s tím,že spolu budeme další týden.Další věc skrze kterou se pořád trapím je,že můj přítel odjel na týden s kamarádama pryč a při příjezdu mi zdělil,že zítra jde hrát fotbal.Nakonec nikam nešel,neb jsme byli pozvaní na oslavu.Tahla věc mě stále trápí,neb mi připadá,že pro něj nejsem důležitá.Stále si říkám,proč jel s kamarádama na dovolenou a proč nejel se mnou?!
30. 03. 2008 00:45: medvedice (medvedice66@atlas.cz)
Ahoj bebe,jestli budeš chtít, přijĎ za námi na Abecedazdraví, Psych.problémy, Agora. Povídáme si o ní a snažíme se jí porazit.Začni u svého obvodního- MUSÍ přijet na návštěvu v rámci odpol. návštěv.Lenka
04. 03. 2008 12:41: mrtvej medvěd ()
Nepsala jsi náhodou do poradny?Na ten samý dotaz odpovídal dr.Trska 27.2.2008 v 17.00.Zkus si to přečíst,tady,jakožto laici asi sotva odpovíme lépe.
Držím palce.
04. 03. 2008 05:22: bebe (xagorafobie@seznam.cz)
Dlouhodobě trpím touto nemocí.Nevycházím z bytu a nevím kam obrátit protože lékaři odmítají návštěvu doma.Který lékař navštěvuje doma? U nás asi žádný!
Jsem jen ráda,že mě za celou tu dobu nebolely buby.Záněty ,váčky,oteklou polovinu krku,gyn.problémy,zánět potních žláz a bouli pod prsem jsem zatím přežila.
Jsem jen ráda,že mě za celou tu dobu nebolely buby.Záněty ,váčky,oteklou polovinu krku,gyn.problémy,zánět potních žláz a bouli pod prsem jsem zatím přežila.
V první řadě potřebuji mít v pořádku psychyku , abych mohla řešit další problémy.

Kam se mám obrátit když nevycházím z domu?Jsem neléčená, protože se nikam nedostavím.
Jsem bez příjmů, mám na něco nárok?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .