SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

RIAPS

Máte zkušenosti s Riapsem někdo

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě padesát pět
číslicemi:
 


19. 02. 2008 14:24: katy ()
chapu tvuj nazor. ono vzdycky zalezi na koho narazis. ja tem jednou narazila na totalni kravu, ale potom na fajn cloveka, ktery mi hodne pomohl a byl oporou. vsechno je bohuzel o lidech. o tom nabizeni napoju mam opacnou zkusenost, me vzdycky nabizeli, jeste jsem se ani nestacila rozkoukat:) snad tam narazis na nekoho lepsiho anebo kdekoli jinde. nenech se zdeptat nekym, kdo te nezna. to ti za to nestoji. vim, ze je to tezky, ale drzim palce
19. 02. 2008 12:04: Dava (Sladkyd@centrum.cz)
Já mám s Riapsem bohužel špatné zkušenosti.. 2x jsem tam byl a 2x jsem byl v podstatě odbyt. Člověku tam ani sami od sebe nenabídnout čaj nebo vodu..
O nějakém jídle si člověk může nechat jen zdát. A přitom tam člověk jde kolikrát hladový a žíznivy, vystresovaný. A taky zmrzlý. Myslel jsem že je možné si tam odpočinout také. Vzdyt tam nabízí i pobyt na lůžku.
Víte oni mi tenkrát doporučili nějakou psychoterapii, místo aby nabídli vlastní služby a řešení, které by bylo rychlé a odpovídalo mé akutní potřebě, jak jsem od krizového centra čekal.. Byl jsem tím dost zklamán.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .