SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Má mě rád?

Prosím, poraďte.... Někdy si myslím, že ano, často, že ne....

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista deset
číslicemi:
 


13. 02. 2009 12:57: Brkopírko ()
Ahoj, čtla jsem diskuzi a vidím Tvůj příspěvek po roce. Nikdo není dokonalý. To určitě víš. Záleží na Tobě, jestli si šťastná a spokojená. Taky jsem četla, že jsou různé "jazyky lásky" a potřeby, které člověk očekává že se jejich plnění ve vztahu dočká. Tuším že jsou to: ocenění, pozornost, fyzická blízkost, praktická péče. Každý má jiný žebříček těchto potřeb. Když to člověk ví o sobě a o svém partnerovi - tak zjistí, co jej těší nejvíc a co mu nic neříká. A taky taky dává lásku najevo druhému. Podle sebe. Tohle se ale dá otevřít v debatě s partnerem a zjistit, jak to má. Můžete se taky domluvit, že si budete říkat o to (a taky dávat to), co potřebujete. Dokonce i pro chlapy je takovéto jednoduché dělení jasné. Teda můj přítel to pochopil.
13. 02. 2009 11:34: Lajla ()
Ahoj všem a děkuju za názory. Uběhl rok a s přítelem jsme spolu pořád. Že je studenej čumák, jsem si už nějak zvykla a až na občasné záchvaty lítosti, že to není, jak by asi mělo. Na druhou stranu, kromě toho, že o lásce nemluví, neprojevuje city, se o mně stará, pomáhá mi, zřejmě jak nejvíc může, dává mi dost peněz a nikdy na mně nešetřil. Naučila jsem se trochu, jak ns něj, pochopila jsem, že opravdu velmi vypjaté situace je ochoten řešit, i když ne s nadšením. Nevím, co bude dál, ale jinak si rozumíme a asi holt zůstanu s ním, i když mi chybí třeba líbání, vyznání lásky a tak, ale na druhou stranu je všechno ostatní ok, hodně chodíme mezi lidi, bavíme se... nevím, jestli to je ideální vztah, někdy je to opravdu těžké....
18. 03. 2008 23:39: lklklk ()
možná by sis měla najít někoho kdo tě bude mít opravdu rád
13. 03. 2008 18:12: dkfsů.,fm ()
si myslim že tě má na háku
05. 03. 2008 22:43: bardanan ()
Lajlo chlapy někdy nedávaj city najevo i když je maj, chtělo by to vědět, jesli se o tebe třeba ňák stará,jesli ho zajímá třeba kolik peněz tebe nebo jeho stojí váš vztah, jak se s tebou baví. Skus si s nim o tom prostě promluvit a uvidíš. Já svojí přítelkyni řek, že ji miluju asi až po roce co sme spolu chodily.
15. 02. 2008 23:10: Lajla ()
Marianno a Slováku, děkuju za vaše názory. Někdy je to těžký... Asi je problém i ve mně, že si říkám, že by to mělo být jinak a ono je to třeba v pořádku... Je fakt, že do mně a do našeho společného skorobydlení "investuje" nějaké peníze i trochu času, zařídil pár věcí a tak... Možná že opravdu jen neumí říkat věci do očí, po telefonu je často mnohem "láskyplnější" než když je se mnou. Každopádně je to někdy šílený, když se moc zamotám v pochybnostech. Ale zas na druhou stranu už jsem docela pěkně vycvičená :-) Když jsem na Valentýna prohodila, že bych chtěla někam na večeři (nikam moc totiž nechodíme), tak jsme šli a já byla blahem bez sebe, najednou mi prostě ke spokojenosti stačí strašně málo... Jooo, stává se ze mně skromná holka :-)
15. 02. 2008 21:31: Slovak ()
No někde jsem četl, že když muž do ženy investuje, pak s ní vztah myslí vážně. (pozor - investice různého druhu) Zdá se mi že ten tvůj by to minimálně mohla myslet vážně. Ale jen dohady z pár slov.
15. 02. 2008 20:23: Marianna ()
Lajla: Těžko říct... možná není zvyklý projevovat city, chápu ale, že se cítíš nejistá, když z jeho strany nevnímáš takový to "zamilovaný chování". Nevíš třeba, jak to je u nich doma? Myslím s projevováním citů... může mít takový chladný chování naučený z rodiny. Možná by bylo nejlepší mu o svých pochybnostech říct... že jsi zmatená a nevíš, na čem jsi, že bys uvítala z jeho strany víc něžnůstek. Ale chce to opatrně, aby to nebral jako nátlak... pak by se mohl seknout úplně. Já vím, to se to radí, viď:-)
13. 02. 2008 00:17: Lajla ()
Prosím, poraďte. Mám přítele, oběma nám je 31. Chodíme spolu půl roku, ze začátku to byl boj :-) Byl se mnou málo, teď se to zlepšilo, skoro spolu žijeme, nevidíme se tak jeden den v týdnu, má u mně nastěhovaných pár svých věcí a skoro každou noc jsme spolu. Nikdy mi ale neřekl, že mně má rád, párkrát to napsal v sms, když asi pochopil, že pochybuju už příliš. Nenosí mi kytky, nedostala jsem žádné dátrky, nikdy, jen o Vánocích jsem si něco sama vybrala a on mi to koupil, Mám pocit, že mu nechybím, když spolu nejsme, ozve se jen minimálně, většinou jen řekne, kdy ho mám čekat, žádné zamilované sms, žádné dlouhé telefonáty, žádné lichotky. Asi dvakrát mi řekl, že mi to sluší, jinak nic.... Mám ho ráda, všechno je fajn, skvěle se spolu bavíme, smějeme se spolu, ale já přesto pochybuju o tom, jestli pro něj nejsem jen nějaká přestupní stanice. Někdy mám pocit, že mně má rád, někdy to cítím, nebo chci cítit, když udělá mimoděk nějaké gesto, obejme mně jinak atd, ale většinou to tak není. Navíc si myslím, že když jsme spolu začali chodit, spal s někým jiným... Má mě rád? Nebo se mu jen hodím? Poraďte, co si myslíte vy? Díky. Lajla

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .