SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Vsugerovana nemoc

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě osmdesát jedna
číslicemi:
 


31. 10. 2007 18:21: patpend (patpend5@gmail.com)
Dobry den
Mam takovy problem uz delsi dobu tak okolo 2 roku, narazove. Mam problem s rannim zvracenim. Vzdy to bylo treba v cizim prostredi nebo pred nejakou cestou. Nyni uz nikam necestuji a presto mam ranni zvraceni, resp. pocity na zvraceni ktere pak nasledne v me hlave nejspis rozvinu a pak vyvolam zvraceni. I na lacno kdyz se najim tak sou pocity silnejsi.Tyto pocity trvaji tak 2-3 hodiny po vzbuzeni. Vim ze to mam nejak vsugerovane v hlave a ze se tim moc zabyvam.I navstevuji psychologa a ten mi rekl abych na to nemyslel a nepitval se v tom. Mam neurol ten zabira ale nechci to resit porad praskama,jsem na VS a tak poneurolu nejsem moc pouzitelnej. Proto se chci zeptat jak lze z me hlavi odstranit to abych na to porad myslel ze mi bude spatne rano a pak rano mi je zle. Abych to upresni tak napr. dnes jsem se vzbudil a musel sem se rychle vypravit do skoly, tak mi zle nebylo tak sem se i nasnidal. Ve skole kde uz sem mel cas premejslet sam nad sebou tak se to zase ten pocit rozvinul a bylo mi hrozne zle. Takze je jasne ze to podporuju ja v hlave. Predem dekuji za radu

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .