SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

potřebuji kamarády

Hledám kamarády, kteří mi pomůžou zaplnit volný čas.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset sedmdesát čtyři
číslicemi:
 


16. 11. 2007 15:14: hanka ()
když jsem se rozvedla a přestěhovala se, tak jsem si připada strašně osamělá..a napadlo mě jít na Chat. Přihlásila jsem se na www.lide.cz a začala si četovat, ze začátku s úplně neznámými lidmi, někteří z nich se pak stali mými novými přáteli, s částí z nich se už i scházíme, no a potom se stalo to, co jsem vůbec neměla v plánu...našel se i jeden pán, který se stal mým miláčkem:-) Doporučuji chatovat, pokud je člověk opravdu sám.Snad ti to taky vyjde:-)
10. 11. 2007 22:49: stigmatized.mind ()
nevim, ja bych ti poradila cajky, festaky a takovehle multikulturni akce. ja jsem tezce nenormalni clovek s silenou minulosti, tak bych ti ani nedoporucovala kontkt na me. ale at je ti lip
09. 11. 2007 16:09: Hanka (HanaPalacka@seznam.cz)
Ahoj Davide,
já nejsem z Prahy, ale pokud budeš chtít, tak si můžeme dopisovat. Záleží na Tobě. Mě je 31. Tak jestli Ti to nevadí, tak se ozvi.
Ahoj Hanka
09. 11. 2007 09:11: Pája ()
Ahoj Davide,
narazila jsem tvé psaní v diskuzi na Internet poradně, kde hledáš kamarády.
Možná se už něco změnilo, ale přesto bych měla pro tebe tip. Pošlu ti odkaz na stránky, kde sleduj dění a bez obav se přihlas na jakoukoli akci, která ti vyhovuje. Já občas s těmi partami taky někam vyrazím a je to moc fajn.
http://kamaradidodeste.kvalitne.cz/index.php
http://klubpratelstvi.unas.cz/info4.htm08. 11. 2007 21:16: Alex ()
Já bych rád pomohl, ale nejsem na to ten pravej... v jistým slova smyslu by se dalo říct, že jsem na tom dost podobně jako ty...
08. 11. 2007 17:30: Dava ()
Ale já čekám, že mi třeba někdo poradí kam se s tím problémem obrátit..Přeci. Nebo mi poradí nějaké kluby nebo záj. činnosti.
07. 11. 2007 21:48: Alex ()
.. tenhle server není tak úplně dokonalá seznamka, takže nemůžeš čekat odezvu hned...
06. 11. 2007 18:23: Dava ()
tak koukám že mi nikdo pomoc nenabízí, nikoho nezajímám jako vždy, tak už jsem přestanu psát. co jsem taky od vás mohl čekat že. Nashledanou... Dava
30. 10. 2007 19:52: Dava ()
Jsem dost zoufalý a potřebuji akutní pomoc. SOS. Tak piětě neváhejte..
30. 10. 2007 17:38: Dava (Sladkyd@centrum.cz)
Jsem David je 24 let a momentálně jsem sám. Potřebuji přátelé pro trávení volného času. Jsem z Prahy. Mám rád kolo, procházky, knížky, kulturu. Ale nebaví mně být na to sám. Tak vás,kteří byste měli zájem my pomoci tím vyzývám a žádám o pomoc...

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .