SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Jak co nejtaktněji odmítnout vyznání lásky?

poraďte prosím.....

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě šedesát devět
číslicemi:
 


02. 01. 2008 22:01: Lenča ()
naty > no a tak jak bys to udělala ty???
26. 12. 2007 19:05: naty ()
to je fakt domenou zen rozchazet se po sms. prijde ti to normalni?? a to jsme pry nejmoudrejsi existence na tyhle planete... no potes...
26. 12. 2007 18:42: Lenka ()
Já mám podobný problém, poradíte? Potřebuju dát kopačky jednomu hodnýmu pánovi, páč se vracím k jeho předchůdci, a nevím jak na to....smskou anebo za ním zajet? Bydlí totiž jinde a já za ním jezdívám na víkendy. Být s ním celý víkend a pak než odjedu tak mu to říct nebo mu to jen napsat a už za ním nejezdit (věci co tam mám případně oželím)? Nechci mu ublížit, byl moc hodný na mě ale miluji toho, ke kterýmu se vracím. Poradíte pls:-)
01. 11. 2007 18:19: Alex ()
Rádo se stalo..
28. 10. 2007 22:29: elis ()
-> Alex : já v to doufám:-) a díky ti moc;-)
26. 10. 2007 08:10: Alex ()
nech ho schladnout, jestli je ... "v pohodě" tak by tu měla bejt dost vysoká šance, že to bude dost dobrý... v nejbližší době
25. 10. 2007 19:34: elis ()
díky za to že ste napsali:-)
Nakonec to dopadlo tak,ze sem mu normálka napsala že někoho mám a že bych to nechtěla měnit páč ho mám ráda...No zatím si aspon píšeme ale nechtěl se sejít, že ted ne...asi ho chápu-no tak počkám a na nic sem se radši neptala:)
17. 10. 2007 21:11: Alex (elkar@email.cz)
To musíš vědět sama. Víš jakej je. Můžeš mu říct narovinu jak je to a on to vezme a nebo mu můžeš to říct nepřímo a taky to vezme. Na to není rady. Můžeš mu hodně moc ublížit. Navíc říká se, že z přátelství může být láska, ale z lásky přátelství ne. Řekni mu, jak to je, bez lží a zeptej se ho, jestli dokáže bejt kamarád. Jestli neodpoví, nebo ta odpověď bude neurčitá, tak je to v pytli. Není šetrný řešení. V koncovým efektu to může vézt k ... záleží na člověku, taky na to, jak moc se zamiloval. Jedním slovem ho můžeš zničit, nebo nemusíš.

Rozhodně, jestli to myslí fakt jako vážně, tak ten vztah ať už byl přáteský více či méně, už nikdy nebude co býval... na to se připrav...
13. 10. 2007 02:54: D... ()
Tak jak to tu píšeš upřímně na rovinu že ho máš ráda, moc, ale jako kámoše, přítele.., ale partnera už máš a nechceš to měnit?
09. 10. 2007 23:08: elis ()
tak dík teda :-(

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .