SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Znásilnění

...

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset šedesát dvě
číslicemi:
 


10. 09. 2007 04:03: D... ()
Míno mohlo by do budoucna pomoct i to že si musíš pouštět do svého života jiný typ mužů než si pouštíš a už vůbec nedovolit aby se k tobě chovali jak se ti nelíbí už při náznaku nějaké agrese vůči tobě zapomeň že ho máš ráda a pošli ho někam do kopru čím víc mu budeš z lásky odpouštět tím k tobě bude leda horší ty musíš mít vždy navrch, a nebýt izolovaná lepší je když si lidi vidí navzájem do talíře to si taky tolik nedovolí když ví že nejsi sama že máš za sebou své lidi kterým by se nelíbilo že se k tobě nechová dobře kvůli nikomu se nestraň svých přátel to je hodně velká chyba.Jinak zatím nic neukončuj v tomhle nejsi jediná, kontaktuj ten bílý kruh tam tě i navedou jak si i pro všecka příště počínat aby si vybrala dobře a co jsou varovný znaky vztah ukončit a chce se to toho držet láska neláska. Jak píšeš že máš pocit že se všecko opakuje může to být tím že tě přitahuje ten tip mužů raději vybírej jiný tip ale nikomu už nikdy nesmíš dovolit aby na tebe co jen zvedl hlas natož ruku a to nedovolit s ledovým klidem bez hysterie zato důsledně. A na závěr nikomu nemusíš povídat co se ti stalo jako dítěti to nikoho nemá co zajímat ani tvůj problém to není ty si byla dítě tudíž oběť a potřebu se z toho vypovídat řeš s nějakou psycholožkou kde se drží lékařské tajemství a nezneužije to proti tobě. U partnerů nikdy nemůžeš vědět, i když kdo něco takového zneužívá proti někomu jako ten poslední partner jak píšeš tak ti nesahá ani po kotníky.
08. 09. 2007 23:00: Lisa ()
Milá Mino, je mi strašně líto, že se ti staly takové věci... nevím, co říct, aby to nevyznělo jako planý utěšování. Vyhledej pomoc z kontaktů, které ti poslala Hoops... nezůstávej s tím sama, moc ti držím palce, aby bylo líp!
05. 09. 2007 20:08: naty (stigmatized.mind@seznam.cz)
Mino,
je mi lito, co se ti stalo. Lidi, hlavne chlapi, umi byt vazne hnusni. Vyvrazdit je... Taky vim, co to znamena zneuzivani, byti... Jen ja jsem ten typ, ktery se proto ke vztahum neuchyluje. To, co ti tvuj "pritel" udelal, je priserny. Jak napsal/a Hoops, zkus se nekam obratit - na donu, acorus, bily kruh bezpeci... Anebo kdyz budes chtit, pisni i me... At je lip, der se za sebe... Jednou preci bude lip...
04. 09. 2007 08:59: Hoops ()
Milá Míno,
to, co píšeš je drsné. Opravdu mě moc mrzí, že prožíváš takové bolestné okamžiky a musíš mít v sobě spoustu síly, že ještě funguješ. Je fajn, že o tom aspoň dokážeš napsat na tyto stránky a takto se svěřit. Na konci svého psaní píšeš CO DÁL? Napadá mě řešení, které vyžaduje kousek odvahy a snad by si ho zvládla. S ženami, které potkalo to podobné trauma pracují například v Bílém kruhu bezpečí. Jejich služby jsou bezplatné a anonymní. Našla jsem Ti webovky, kde najdeš kontakty podle místa bydliště: http://www.bkb.cz/redaction.php?action=showRedaction&id_categoryNode=341.
Ještě můžeš využít Dona Linku (telefonickou), non-stop: 251 51 13 13. Více o organizaci se dozvíš www.donalinka.cz. Drz se a prosím ozvi se, jak se Ti daří. H.
04. 09. 2007 02:38: Mína ()
Ahoj,
nechci tady psát,že jsem zoufalá a nešťastná.Chtěla bych jen promluvit s někým,kdo mi dokáže,že má pořád ještě smysl jít dál.Mám pocit,že už dál nemůžu...všechno se opakuje.Jako dítě mě zneužíval švagr.Bylo to dávno,ale nedá se zapomenout.Tehdy a ani nikdy později jsem o tom s nikým nemluvila.Bála jsem se.Nikdy jsem neměla mormální partnerský vztah.Všechny jsem ukončila dřív "než mohlo k něčemu dojít".Jeden muž takové jednáni nepochopil a po mém pokusu rozejít se s ním,mě zmlátil a přinutil k sexu.Dlouho jsem se všem mužům vyhýbala.A pak se objevil On.Měla jsem pocit,že je ten pravý a že to půjde.Všechno jsem mu po půlroční známosti(bez sexu)řekla.Chápal a počkal.Neříkám,že vše bylo z počátku růžové.Nakonec jsem uznala,že milování může být hezké.Věřila jsem mu.Chyba.Po roce se začal měnit.Možná to bylo tím,že měl problémy v práci.Začal si na mě vylévat vztek.Nejdříve jen slovně a pak přidal i rány.Chtěla jsem rozchod.Rozešli jsme se,je to tři týdny.Před čtyřmi dny si přišel pro nějaké věci,které u mě ještě měl.Přišel s kamarádem.Oba opilí.Prý mu chtěl ukázat tu,"co dělala kurvu už v osmi letech".Normálně mě "kamarádovi půjčil"!On se díval.Skončilo to modřinami a naštípnutým zápěstím.Nikde jsem neřekla jak jsem k tomu přišla.Nechci už o tom ani psát.Už nikdy žádnému chlapovi věřit nebudu.Jen to,že mí rodiče ještě žijí,mě drží při životě.Kdyby nežili,asi bych to ukončila.Vím,že nejsem sama,ale co dál?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .