SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

chybí sexuelní chemie

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset sedmdesát šest
číslicemi:
 


17. 08. 2007 09:01: Evita ()
Chemie prostě musí fungovat od začátku! Ona buď je, nebo není.Kdo jde do vztahu i přesto, dělá chybu.To je moje vlastní trpká zkušenost.
16. 08. 2007 21:27: Andělka ()
Ahoj Romane, je to zapeklitá věc. Chemie bývá důležitá na začátku vztahu tak první rok, pak odezní a zůstane vyladěný vztah. Je moc důležité být přitažlivý, dobře oblečený i doma, voňavý.To že to musí klapat po běžné stránce je sanozřejmostí. Dále je důležitá frekvence chtění. žena jí může mít menši např. 1 x za týden, ty třeba častější a tam pak dochází k tomu " rádoby vyhovění ženy" a to je dost zabiják sexu. Každá pohlazení a přitulení nemá končit sexem. Je to ta harmonie během týdne, to brnkání na strunu. Při milování pozoruj manželku, nesoustřeď se na své pocity ani si to neužívej, jen se snaž v ní číst. Tím nejvíc porozumíš jejím touhám a sladíte se. Jde to i po létech, ale nezapomeň na trpělivost. 12 let se to tak nějak zanedbávalo, tak to jistě nebude spravené za týden. Nehledej chybu, snaž se to řešit. Pomůže to vám oboum a hlavně tobě, neboť tě to dost trápí, když o tom píšeš. Pochopila jsem, že nejste manželé. Polož si otázku Proč? Třeba by to pro tvou ženu bylo dost důležité. Psychika je složitá a problém bývá tam, kde bychom ho nečekali. Hodně úspěchů.
16. 08. 2007 19:25: gábina (gabruska.k@seznam.cz)
Vůbec nevím, jak to mám napsat tak asi přímo:máme s manželem skvělý vztah a na sex.Co se nám narodil chlapeček tak jsme se nemilovali a ten bude mít rok.Když jsme spolu chodili,potřebovali jsme aspoň trošku alkoholu aby jsme se odvázali a pak to byl Sex s velkým S.Nemilovali jsme se takovou dobu,manžel už mě nepřitahuje...
16. 08. 2007 15:23: Evita ()
Nic.....řekla bych. Prožívám to samé, ta chemie tam nebyla nikdy, ale chtěla jsem žít klidný vztah.Fungoval i bez chemie, ale teď přišel někdo, z koho se mi podlamujou kolena, a je to v řiti....
13. 08. 2007 11:24: Roman ()
Nevím, jestli náš problém je vůbec řešitelný: Asi před 6 měsíci jsem s manželkou řešili jeden veliký problém: proč naposledy po sexu brečela. Dozvěděl jsem se, že bohužel už od začátku našeho vztahu (cca 12 let, 11 let žijeme v domácnosti, máme 2 děti - 6 a 9 let) jsem ji jako muž bohužel nic neříkal a chybí mi podle manželky pro ni sexuální chemie. Proto prý už od začátku nechtěla sama od sebe mít se mnou sexuální kontakty, když byly, tak prý kvůli mě ( i když orgasmu většinou dosáhla). Postupem času to ale manželce začalo víc vadit a v poslední době už jí to vadilo prý tak, že to cítila, že je to vyloženě proti její vůli. Upřesňuji ještě, že podle manželky slov už od úplného začátku vztahu mě má sice ráda, ale bohužel jenom jako kamaráda a nyní navíc jako otce dětí. A to je prý v sexu ta hlavní překážka, protože tam chybí ta pro ni důležitá sexuální chemie. Poradí někdo, co by s tím šlo udělat?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .