SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Láska a nebo hloupost:

Zamiloval jsem se špatně?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě sedm
číslicemi:
 


10. 05. 2007 22:24: Mimi ()
Co na to říct? Zdá se mi, že jsi ve vašem vztahu přehlížel signály od té slečny, které ti naznačovaly, jak tě bere nebo nebere. A taky myslím, že v tom máš hokej sám - cos od ní chtěl? Vždyť jsi věděl, že byla vdaná... a jak píšeš, tak jsi s ní o jejím manželství nemluvil. Šel jsi prostě do nevyjasněnýho vztahu a to, jak to skončilo, je daň za to. Proč ses jí neptal, jak to s tebou myslí? A řekl jsi jí někdy ty, cos od ní chtěl?
A mimochodem, ty o té přítelkyni mluvíš jako o "kamarádce". To promiň, ale to kamarádství teda nebylo. Zdá se mi, že v tom máš zmatek sám.
Tak se přestaň litovat a snaž se najít perspektivní vztah... roky utíkají, není nač čekat.
09. 05. 2007 13:57: méďa ()
Bude mi 32 a v necelých 28 jsem poznal výbornou kamarádku. Moc jsme si rozuměli a trávili spolu spoustu času. Psali si i měsíčně 1000SMS, vymýšleli básničky a svěřili se sobě se svým životem. Zamilovali se do sebe a měli spolu sex jen uspokojení rukama pohlavních orgánů. Dost často. Dívčina je o dva roky starší než já a je vdaná. Nikdy jsem se neptal na jejich manželství, nechtěl jsem jí zraňovat, měl jsem jí moc rád. Ona jako by podvědomě cítila, když o mě má jiná žena zájem a hned říkala. Já se utrápím až si najdeš jinou holku. Já si žádnou nenašel a čekal. Psala mi jak jsem hezký a budu mít hezkou dceru apod. Byl jsem zamilovaný až po uši. Řekla mi, že s manželem měla potrat a nemůže otěhotnět. Po dvou letech se naše schůzky začali uskromňovat a má na mě čím dál míň času. Řekla mi, že je těhotná s manželem a už se mnou nemluví a nekomunikuje. Sama to roztrhla. Ptám se proč, mohli jsme být i dobří kamarádi. Moc mě to bolí. Hodně jsem jí věřil a nečekal odkopnutí. Bolí mě, že jsem ztratil nejlepší roky života a nenašel si jinou holku na vztah. Mrzí mě, že jsem byl asi jen hračka. Proč mě neodkopla hned, dyť musela vědět, že mi tím kazín život a jí o nic nejde. Nikdy bych jí neranil a neodkopl.Vše mě bolí a ptám se proč? Měl jsem o í strach, když ještě neměla dítě, aby neměla komplikace? Ted mi dochází, že mi i možná hodně lhala.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .