SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

deprese 2

Pomala neviditelná smrt

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset dvacet
číslicemi:
 


17. 01. 2008 17:11: Vlado ()
Léky většinou vyřeší akutní problém, ale většinou problém je někde hloub a na to je potřeba hledat vhodnou formu léčení. Přeji vám aby vy jste ji měli a našli.
Vlado
17. 01. 2008 16:51: Jitka ()
Ahoj Vodulienko,
určitě to jde. Chce to "jen" zajít za psychiatrem a nechat si předepsat léky. Já jsem deprese měla, pořádné, cítila jsem se na dně, ráno jsem se probudila zbitá a strašně unavená. No, vždyť to znáš. A pomohlo mi to. Zkus si najít nějakého psychiatra. Určitě ti pomůže.
Ahoj Jitka
23. 12. 2007 23:39: Vodulienka ()
Jo to je pravda pomala a neviditelna. Jenomže da se tomu zabranit ked človek chce. Ja ted deprese mam a taky moc neverim že by mi neco mohlo pomoct ale určite je nekde ešte cesta

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .