SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

psychická porucha?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset devadesát
číslicemi:
 


30. 12. 2006 16:27: kiri ()
Důvěřuješ sám sobě? Dokážeš plnit sliby? Dej si nějaký jednoduchý úkol a dotáhni ho až do konce. Partnerka není psychoterapeut. Může Ti být oporou, ale musí se cítit svobodně, pak Ti může pomáhat. Ty myšlenky, které Tě obtěžují, musí ztratit svou důležitost. Můžeš zkusit relaxaci, autosugesci, vzít těm myšlenkám jejich důležitost.
20. 12. 2006 17:59: Rebeca ()
Je dobré, žes o svých problémech napsal. Psycholog ti může pomoct, když narazíš na nějakého schopného (ale proč to nezkusit, třeba se to povede, a pak to bude velice smysluplnné). Jinak zkoušel jsi nějaké relaxační techniky? Třeba dechová cvičení, soustředění na tělesné pocity a fungování těla... to obvykle rozběhnutý kolotoč myšlenek pomáhá brzdit.
Držím palce
19. 12. 2006 08:38: tpanka ()
ahojky zdravím chápu že se rozmíšlíš zda někam zajít ale doporučuji ti běž podle toho co píšeš může jít od psychické poruchy až po chronickou únavu a ty se z toho můžeš zhroutit.Než ti někdo pomůže chvíly to bude trvat tak se obrň trpělivostí.Není žádná ostuda že potřebuješ pomoc.Jen ti držím palečky abys našel někoho kvalitního a schopného.Poptej se v okolí a třeba budeš hodně překvapen kolik lidiček ve tvém okolí chodí k psychologovi či psychiatrovi.pa Pánka
17. 12. 2006 22:34: dakine ()
Dobrý den, vzhledem k tomu, že je pro přetíženost zablokované vkládání dotazů odborníkům, zkusím to v diskusi. Mám problém s "vypnutím" své hlavy. Nejde jen o to, že bych doma přemýšlel o práci, ale připadá mi, že je to až chorobné. Jsou dny, kdy mám naprosto nepřetržitý a překotný "tok myšlenek" většinou na jedno téma stále dokola. Nedokážu se soustředit na nic co se toho toku netýká. Někdo mi něco říká a já ho poslouchám dvě vteřiny a pak jsem mimo, nemůžu koukat na film nebo číst knížku, stále mě obtěžují mé myšlenky. Mám tyto problémy už dlouho (je mi 24), ale v poslední době mam pocit, že jsem opravdu hodně mimo. Jsem z toho duševně hrozně unavený a neustále obtěžuji i přítelkyni nějakými psychickými stavy. Jdeme tancovat a já se absolutně nedokážu uvolnit a myslím na to, že bych se měl uvolnit. Jsem stále v hrozné křeči. Různé psychické problémy a bloky mám asi od vážného úrazu v rodině, který se stal mé matce když mi bylo devět. Rád bych si o tom popovídal s psychologem, ale zatím mám strach si to připustit a navštívit ho tohle je první pokus, který jsem podnikl. Prosím pokud někdo máte nějakou zkušenost napište, děkuji.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .