SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Dobrovolná smrt

Přáli jste si někdy zemřít, chtěli jste se už někdy zabít? Vaše zkušenosti,zážitky

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto dvacet dvě
číslicemi:
 


17. 06. 2007 13:43: bara hav. (barysek.havlakova@seznam.cz)
dobryden ja mam takoveto myslenky dnes a denne a taky se uskutecnuji je to krasny pocit ale po par hodinach uz ne tak to musim udelat znovu je to jako s fetem opomuze to kdyz chci a potrebuju
16. 06. 2007 13:18: fahr lap ()
Ano měla jsem a pořád mám takové pocity kdy jsem se kvuli příteli chtěla zabít.Jen aby si to uvědomil že ho strašně MILUJI a nechci ho za žádnou cenu ZTRATIT a jsem kvuli němu schopna udělat cokoliv jen abych mohla být s ním a aby si to konečně uvědomil jak MOC MI NA NĚM ZÁLEŽÍ:
07. 06. 2007 15:26: Milunka (Milly.F@seznam.cz)
Ten můj příspěvek byl asi trochu špatně pochopen. Chtěla jsem jen naznačit, že smrd není vysvobození z tohoto světa... Ano můj život je poněkud problematičtější. Ale dokážu se s ním poprat... Nemůže to být procházka růžovým sadem. Domnívám se, že každou překážkou člověk roste... Já osobně mám okolo sebe pár lidiček kterým mohu důvěřovat a mohu se jim svěřit. Kdykoli potřebuju. Ale jinak děkuji za radu. :)
06. 06. 2007 16:38: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den Milunko,
chápu, že je těžké žít s pocitem, že jste na všechno sama. Věřím, že ale existuje i pro Vás naděje, že se situace zlepší. Máte-li pocit, že ve Vašem okolí není nikdo kdo by Vás vyslechl, jsou i jiné možnosti pomoci. Je možné zavolat na anonymni linku duvery, kde se se svými problémy můžete svěřit také. Pracovník Vás vyslechne a navrhne způsob jak Vám pomoci. Nevím z kt. kraje pochazite - kontakty na Linky důvěry najdete na strankach: www.capld.cz/show.php?sk=9.

Můžete ještě na techto strankach vyuzit sluzeb E-linky, kde je mozne si formou chatu popovidat s pracovnikem linky duvery. Odkaz je: www.elinka.internetporadna.cz
Zkuste ještě opravdu vyhledat pomoc. Život totiž má vždycky ještě nějakou cenu, i když se Vám to v tuto chvíli zrovna nezdá!
Preji aby jste nasla to, co Vam pomuze.
S pozdravem, Andrea Rakusanova
06. 06. 2007 03:09: D... ()
Mě je smutno kvůli http://kxg.blog.cz/0701/vzpominka-na-zesnule#komentar-11886060
05. 06. 2007 12:29: Milunka (Milly.F@seznam.cz)
Ano někdy opravdu příjdou problémy kdy je člověk nesmírně zoufalý a je schopen si sáhnout na svůj život. Ale z jakého důvodu by to měl dělat. Někteří lidé jsou na tom přeci ještě mnohem hůře než mi. A smrt není žádné vysvobození. Je to unik... A bez boje se přeci uniknout nemůže... Vždy by se tu našel někdo komu budete hrozně chybět!!! I když se vám to třeba nezdá... Život nikdy nebyl a nebude šťastněj,ale když se ho člověk naučí tím způsobem vidět neuvěřitelně se mu uleví. Každý má své bolístky někdo větší jiný menší!!! Ale nesmí to nikoho srazit úplně na kolena a dohnat k sebevraždě. Protože to není žádné vysvobození!!!
01. 06. 2007 23:31: D... ()
Jak se co nejpřijatelněji zabit, aby to okolí uneslo? To je taky otázka máte už pocit že o vás nestojí nechávají vás být sám je jim jedno co cítíte a vy přemýšlíte jak to udělat aby to unesli ale jak vy máte unést tu samotu vedle lidí které máte rád ale nemůžete si jim postěžovat že vás nechávají v osamění nechcete je vlastně ani zatěžovat tím že se cítíte sám víte že jsou vytížený nechcete být na obtíž ale ta samota je dost k neunesení, ano přeji si zemřít preventivně už ani nechodím na preventivní prohlídky a doufám že to život vyřeší za mě to mi už nebudou moci mít za zlý takhle musím váhat a čekat kdy jim to ublíží nejméně na mě nezáleží ale na nich mi žáleží i když už být nechci a ani nemusím povinnosti a závazky sem si už splnila teď už je to jen na dobré vůli
14. 12. 2006 20:49: Somebody ()
No body:
Projevuješ se tady tak trochu jako ti "psychouši", které kritizuješ. Do druhých lidí nevidíš, tak prosím tě neposuzuj to, co prožívají.
12. 12. 2006 16:55: Sailens ()
No body: no,no. Ty jsi nějaká ostrá. Myslíš,že vždycky musí být důvod k depresi? Někdy jí člověk trpí a přitom mu vlastně nic moc nechybí(jak by řekli ostatní). JAk můžeš vědět,že nikdo nic nezažil z toho co ty? Jsi hloupá.
12. 12. 2006 12:25: Fiala ()
Mrzi me, ze se tady nevypisujete primo. Taky by me zajimalo proc a co clovek povazuje za skutecny duvod se zabit. Nota bene kdyz oznaci jine lidi v depresi jako vygumovane trosky bez objektivniho duvodu... To tak trochu nechapu. Muzete mi to osvetlit? Diky

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .